Banki

Wszystkie bankomaty dla Klientów mBanku

12.04.2010
Wszystkie bankomaty dla Klientów mBanku

mBank jako pierwszy reaguje na zmiany na rynku kart płatniczych i udostępnia wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce w cenie znacznie niższej niż dotychczas. Dobrowolną usługę można aktywować od razu, za pośrednictwem zdalnych kanałów dostępu.

Od 12 kwietnia br. mBank oferuje Klientom usługę umożliwiającą wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce bez limitów jeśli chodzi o liczbę czy wartość transakcji. Do tej pory za każdą wypłatę z obcej maszyny pobierana była prowizja w wysokości 5 zł. Teraz za tę samą cenę mBank daje Klientom znacznie więcej – wystarczy skorzystać z nowej propozycji.

Co zrobić, aby korzystać z usługi i ile to kosztuje?

* Usługa umożliwiająca wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce dostępna jest dla posiadaczy bezpłatnego eKONTA (0 zł za otwarcie i prowadzenie) po aktywacji.
* Aby skorzystać z usługi, należy posiadać dowolną kartę debetową – np. Visa Electron (0 zł za wydanie i obsługę) lub Debit MasterCard (0 zł za wydanie, 0 zł lub 1,5 zł/mies. za obsługę; opłata nie jest pobrana, gdy Klient dokonuje transakcji bezgotówkowych w wysokości min. 300 zł/mies.).
* Dostęp do bezprowizyjnych wypłat ze wszystkich bankomatów krajowych w ramach usługi kosztuje 5 zł/mies. Usługę można aktywować za pośrednictwem systemu transakcyjnego lub u Operatora mLinii na dowolny okres – bez żadnych dodatkowych warunków i opłat.

Nie zmieniają się zasady wypłaty środków w bankomatach za granicą, które pozostają bezpłatne bez względu na kraj, sieć, etc.

Skorzystanie z nowej usługi jest dobrowolne. Klienci, którzy nie aktywują jej, nadal będą mieć możliwość bezprowizyjnej wypłaty środków z ponad 4,3 tys. maszyn w kraju (należących do sieci Euronet, Cash4You, eCard i BZ WBK). W tym przypadku opłata za każdą wypłatę gotówki z pozostałych maszyn nie zmieniła się i wynosi 5 zł.

Decyzja o wprowadzeniu usługi związana jest ze zmianami na rynku kart płatniczych. Dzięki obniżeniu kosztów za realizację wypłat w bankomatach, możemy zaoferować Klientom nową, znacznie niższą cenę za korzystanie z maszyn w całym kraju. W cenie dotychczasowej jednej wypłaty z obcego bankomatu oferujemy teraz dostęp do transakcji w obcych maszynach bez względu na ich liczbę czy wartość. – informuje Jacek Iljin, dyrektor biura sprzedaży produktów podstawowych mBanku.

Pod kątem cenowym oferta ta jest w czołówce rynku, bowiem nie pobieramy opłat za prowadzenie rachunku i nie stawiamy przy tym dodatkowych warunków, również obsługa karty płatniczej może być bezpłatna. Zależało nam, aby z rynkowych zmian mogli skorzystać nasi Klienci. Dzisiaj stało się to możliwe – podkreśla Iljin.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego – mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu ?Bank Najbliższy Klientowi” ?Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł ?Złotego Banku 2009 r.”, przyznawany przez internautów w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ?Złoty Bankier 2009″, to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

Similar Posts