Konto Wiadomości branżowe

Konto osobiste w ING z premią na Gruper.pl

Klienci, którzy do 1 lutego br., zamówią w serwisie Gruper.pl kupon promocyjny Konta z Lwem Direct i wypełnią internetowy wniosek o otwarcie konta otrzymają 120 zł premii. Kwotę można wykorzystać na zakupy za pośrednictwem Gruper.pl do końca 2012 roku.

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, będące zarejestrowanymi użytkownikami serwisu Gruper.pl, które na dzień rozpoczęcia promocji nie były posiadaczami Konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim oraz spełnią łącznie poniższe warunki:

  • nabędą do 1 lutego br., kupon promocyjny w serwisie Gruper.pl uprawniający do skorzystania z promocji;
  • wypełnią do 8 lutego br., zamieszczony na stronie internetowej www.ingbank.pl/120gruperozlotowek wniosek o otwarcie Konta z Lwem Direct oraz zawrą umowę o prowadzenie konta, umowę o świadczenie usługi bankowości elektronicznej ING BankOnLine a także umowę o kartę VISA zbliżeniową lub Debit MasterCard zbliżeniową;
  • aktywują do 28 marca br., kartę i dostęp do systemu bankowości elektronicznej ING BankOnline;
  • rozliczą do 03 kwietnia br., minimum jedną transakcję bezgotówkową wykonaną kartą wydaną do konta.

Klienci, którzy spełnią warunki promocji otrzymają do 10 maja br., za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej ING BankOnline, wiadomość z unikalnym kodem promocyjnym, który pozwoli na zasilenie wartością 120 gruperozłotówek konta uczestnika promocji w serwisie Gruper.pl.

Premia pozwala dokonać zakupów o łącznej wartości 120 zł poprzez serwis Gruper.pl do 31 grudnia br. Każdemu uczestnikowi promocji przysługuje nie więcej niż jedna Premia.

Konto z Lwem Direct to atrakcyjne konto osobiste z dostępem do pieniędzy przez internet, telefon, sieć bankomatów i oddziałów w całej Polsce. Najważniejsze korzyści to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za przelewy przez Internet w PLN (za wyjątkiem przelewów typu SORBNET),
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju,
  • 0 zł za użytkowanie kart Visa zbliżeniowa lub Debit Mastercard zbliżeniowa(jeżeli miesięczna wartość rozliczonych przez Bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą wyniesie co najmniej 100zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca).

Similar Posts