Banki

Miasto Chichen Itza w Meksyku, pomnik Jezusa z Rio de Janeiro, Wielki Mur Chiński, Machu Picchu w Peru, Petra w Jordani

Tam i z powrotem, czyli 7 cudów świata z Pekao Bank Pekao SA ogłasza konkurs dla klientów, w którym do wygrania jest 7 dwuosobowych wycieczek

Tam i z powrotem, czyli 7 cudów świata z Pekao

Bank Pekao SA ogłasza konkurs dla klientów, w którym do wygrania jest 7 dwuosobowych wycieczek do 7 cudów świata. Miasto Chichen Itza w Meksyku, pomnik Jezusa z Rio de Janeiro, Wielki Mur Chiński, Machu Picchu w Peru, Petra w Jordanii, Rzymskie Koloseum i Taj Mahal w Indiach – to miejsca, których zwiedzanie klienci Banku Peako SA mogą wygrać, płacąc kartami Maestro i MasterCard, a następnie rozwiązując prostą zagadkę konkursową. Konkurs potrwa do 27 maja 2010 roku.

„Ruszaj na Spotkanie 7 Nowych Cudów Świata” to prosty konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Przez siedem tygodni klienci Banku Pekao SA będą mieli szansę na wygranie 7 niezwykłych podróży. Wystarczy, by za pomocą kart Maestro albo MasterCard Pekao SA zrealizowali transakcję o wartości minimum 20 zł, a następnie zarejestrowali ją na stronie internetowej programu www.7cudowswiata.pl. Kolejnym krokiem jest rozwiązanie w Internecie łatwej zagadki. Wygrywają najtrafniejsze i najszybsze odpowiedzi. Dodatkowo, poza wycieczkami do 7 cudów świata, Bank Pekao SA przygotował dla uczestników aż 140 rocznych prenumerat National Geographic – prestiżowego miesięcznika o podróżach i ciekawych zakątkach Ziemi.

W 2007 firma New Open World Corporation zorganizowała plebiscyt na 7 nowych cudów świata. W głosowaniu wzięło udział 90 mln ludzi. Wybrano miasto Chichen Itza w Meksyku, Jezusa z Rio de Janeiro, Wielki Mur Chiński, Machu Picchu w Peru, Petrę w Jordanii, Rzymskie Koloseum i Taj Mahal w Indiach. Pierwszą listę 7 cudów świata stworzono już w starożytności. Znalazły się na niej m.in. Kolos Rodyjski, Piramida Cheopsa i wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie.

“Dziś klienci Banku Pekao SA mają okazję zobaczenia na własne oczy 7 nowych cudów świata. Mam nadzieję, że pomysł podróży do tak atrakcyjnych miejsc spotka się z dużym zainteresowaniem. Zasady są proste: „Płać kartą Maestro lub MasterCard Banku Pekao SA i ruszaj na spotkanie 7 nowych cudów świata” – mówi Dorota Żak, Dyrektor Biura Rachunków Departamentu Klienta Detalicznego Pekao SA.

A to już wiesz?  Nowa pożyczka dla firm w mBanku

Więcej informacji na temat konkursu i jego regulamin można znaleźć na stronie www.7cudowswiata.pl

http://www.new7wonders.com/
The Official New 7 Wonders of the World have been elected by more than 100 million votes to represent global heritage throughout history. The listing is in random order, as announced at the Declaration Ceremony on 07.07.07.

All The Official New7Wonders of the World are equal and are presented as a group without any ranking.

hastagi na stronie:

#7 wonders #meksyk pomnik jezusa #miasto w peru z jezusem

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy