Banki

Świętojańska Noc Rowerowa

Dzisiaj fani dwóch kółek mogą przyłączyć się do Świętojańskiej Nocy Rowerowej ? gry miejskiej organizowanej już po raz drugi w Warszawie i po raz pierwszy w Katowicach. Organizatorem zabawy jest Bank BGŻ, a głównymi partnerami sklepy sportowe Ski Team i Bikershop.

– Świętojańska Noc Rowerowa to propozycja Banku BGŻ dla fanów miejskiego rowerowania. Wymaga nie tylko umiejętności poruszania się po mieście na rowerze, ale i dobrej znajomości topografii miast biorących udział w tej akcji oraz lokalizacji oddziałów Banku BGŻ ? powiedziała Małgorzata Zdzienicka ? Grabarz dyrektor Departamentu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i Sponsoringu. Zabawa jest tym bardziej atrakcyjna, że zdobywanie kolejnych punktów kontrolnych jest równoznaczne z powiększaniem rabatu na zakupy w sieci sklepów sportowych.? dodała Małgorzata Zdzienicka ? Grabarz.

Gra polega na tym, że w godzinach 19.00 ? 24.00 należy przejechać rowerem trasę pomiędzy wybranymi punktami kontrolnymi, czyli oddziałami Banku BGŻ i sklepami sportowymi. W każdym punkcie kontrolnym uczestnik zabawy otrzymuje 1 lub 2 procent rabatu na rower lub akcesoria z oferty sklepów partnerskich. Maksymalnie można więc otrzymać 20 procent rabatu, zaś klienci Banku BGŻ otrzymują specjalną premię ? kolejne 20 procent.

W Warszawie punktami kontrolnymi jest osiemnaście oddziałów Banku BGŻ i dwa sklepy sportowe Ski Team (łącznie 20 punktów). Grę można rozpocząć w dowolnym punkcie kontrolnym w godzinach 19.00 ? 22.30. Meta znajduje się w I Oddziale Operacyjnym BGŻ przy ulicy Grzybowskiej.

Na Śląsku jest piętnaście punktów kontrolnych, m.in. trzy oddziały Banku BGŻ i sklep sportowy Bikershop. Start i meta znajdują się w Oddziale Operacyjnym Banku BGŻ przy ulicy Staromiejskiej w Katowicach. Uczestnicy będą rejestrowani od 19.00 do 21:00.

Dokładne mapy z punktami kontrolnymi dostępne są na stronie internetowej banku www.bgz.pl. Każdy uczestnik indywidualnie wyznacza sobie trasę.

W Świętojańskiej Nocy Rowerowej mogą wziąć udział osoby posiadające sprawny technicznie i oświetlony rower. Przy rejestracji potrzebny będzie dowód osobisty.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aby   #Auto   #bank   #banku   #br   #BRE   #cel   #cen   #cz   #dla   #dni