Banki

Kredyt gotówkowy z wakacyjną ratą w Banku Pocztowym

Do końca sierpnia Kredyt Raz Dwa Banku Pocztowego dostępny jest na specjalnych, wakacyjnych warunkach.

Szybki Kredyt gotówkowy Raz Dwa z niższą ratą to propozycja Banku Pocztowego dla wszystkich, którzy potrzebują pilnie uzyskać środki na sfinansowanie swoich wakacyjnych wydatków. Dla kredytów do 30 tys. zł Bank obniżył stawkę ubezpieczeniową do wysokości 0,2%. Pozostałe parametry pozostają bez zmian – oprocentowanie wynosi od 15% do 20%, a prowizja niezależnie od kwoty kredytu – 4% dla osób posiadających rachunek osobisty w Banku Pocztowym lub 5% dla pozostałych wnioskujących.

Tymczasem dla kredytów powyżej 30 tys. zł Bank w okresie wakacyjnym proponuje promocyjne oprocentowanie 16%. Prowizja wynosi 4% lub 5% w zależności od posiadania rachunku osobistego w Banku Pocztowym.

Promocja trwa od 14 czerwca do 31 sierpnia br. Do końca czerwca sprzedaż Kredytu Raz Dwa z niższą, wakacyjną ratą wspierana będzie dodatkowo reklamą telewizyjną emitowaną w stacjach TVP1, TVP2, TVP3, TVN, TVN7, POLSAT i TV4.

W czerwcu br. saldo kredytów detalicznych Banku Pocztowego przekroczyło 1,2 mld zł. Składają się na nie kredyty konsumpcyjne, hipoteczne,
w rachunku osobistym i Pocztowym Koncie Firmowym.

Największymi zaletami Kredytu Raz Dwa są szybkość oraz ograniczone do minimum formalności związane z jego uzyskaniem. Decyzję kredytową – pozytywną, negatywną lub warunkową, dostaje się on-line w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Kredyt Raz Dwa dostępny jest również w placówkach Banku Pocztowego, Urzędach Pocztowych, a także za pośrednictwem infolinii.

http://media.pocztowy.pl/pr/163958/kredyt-gotowkowy-z-wakacyjna-rata-w-banku-pocztowym

Similar Posts