Pieniądze

Jeszcze więcej przelewów od Dotpay

Dotpay, lider rynku płatności elektronicznych, po raz kolejny wzbogaca swoją ofertę. Do listy obsługiwanych przelewów dodane zostały Płać z ING oraz przelewy z Alior Banku i BS Wschowa.

Płatności za pomocą superszybkich e-przelewów cieszą się coraz większą popularnością wśród kupujących w Internecie. Wielu Polaków ma już dostęp do bankowości online, a to oznacza, że mogą oni za pomocą kilku kliknięć wykonać zlecenie przelewu. dotpayIch najważniejszą zaletą jest właśnie szybkość realizacji transakcji. kupujący jest od razu przekierowywany na strony bankowego serwisu internetowego. Tam czeka na niego zlecenie przelewu wypełnione już danymi dotyczącymi transakcji. Po zatwierdzeniu tej operacji sprzedawca za pośrednictwem Dotpay bezzwłocznie dowiaduje się o wykonanej płatności, dzięki czemu może rozpocząć realizację zamówienia. Korzyści odnoszą więc wszystkie strony transakcji ? kupujący szybko otrzymuje przesyłkę z produktem, a sprzedawca uzyskuje gwarancję zapłaty. Korzystanie z superszybkich e-przelewów nie wiąże się dla klientów sklepów internetowych z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Prawie 4 miliony potencjalnych klientów dla e-sklepów

Uruchomienie przelewu z ING Banku Śląskiego to naturalny krok na drodze rozwoju Dotpay. ING to rynkowy lider, posiadający bardzo sprawny system bankowości online. E-przelewy to dla e-sklepów udostępniających płatności Dotpay szansa na przyciągnięcie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży, a dla kupujących wygoda i bezpieczeństwo – przekonuje Andrzej Poniński, prezes Dotpay S.A.

Klientami ING Banku Śląskiego jest ponad 2,7 mln Polaków. Lwią część tej grupy stanowią osoby posiadające dostęp do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

Powszechny dostęp do płatności

Sprzedający i kupujący płacący za pomocą platformy Dotpay mają obecnie do dyspozycji ponad 20 sposobów na e-przelewy z polskich banków, a dodatkowo także z kilku banków zagranicznych (m. in.: z Niemiec i Austrii). Na liście dostępnych opcji nie mogło więc zabraknąć bankowego prymusa ostatnich miesięcy ? Alior Banku. BS Wschowa to z kolei lider bankowości online na rynku banków spółdzielczych.

Dzięki e-przelewom z tych instytucj, sklepy internetowe mogą pozyskać zupełnie nowych klientów. W sieci kupują przecież zarówno mieszkańcy wielkich miast, posiadający konta w takich bankach, jak Alior, ale także Internauci z mniejszych miejscowości, posiadający konta w bankach spółdzielczych. Chcemy udostępniać płatności obu tym grupom ? mówi Andrzej Poniński, prezes Dotpay S.A.

Platforma Dotpay udostępnia wiele różnorodnych form płatności: e-przelewy, zapłatę kartami płatniczymi, wpłaty gotówkowe, zapłatę przy użyciu e-portfeli, a także przez SMS i infolinię. Dotpay stawia na innowacyjność – jako pierwszy agregator w Polsce wprowadził do swojej oferty zakupy na raty, a w planach ma między innymi uruchomienie płatności mobilnych.

Więcej: www.dotpay.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Banki   #charakter   #dla   #indeks   #jaki   #jego   #jest   #nowe   #od   #pkt   #stress