Banki

World?s Best Internet Banks 2011

World?s Best Internet Banks 2011
Magazyn Global Finance uznał BRE najlepszym internetowym bankiem w Polsce w konkursie ?World?s Best Internet Banks 2011?. BRE zwyciężył w kategorii bankowości korporacyjnej, a mBank

Magazyn Global Finance uznał BRE najlepszym internetowym bankiem w Polsce w konkursie ?World?s Best Internet Banks 2011?. BRE zwyciężył w kategorii bankowości korporacyjnej, a mBank okazał się najlepszym bankiem detalicznym on-line w Polsce, Czechach i na Słowacji. Bank otrzymał także wyróżnienie w kategorii ?Najlepszy bank w social media?.

– O ile nasza pozycja w Internecie w zakresie usług dla klientów indywidualnych jest od lat bardzo mocna, to uznanie BRE za najlepszy w Polsce internetowy bank dla korporacji traktujemy, jako znaczące wyróżnienie ? mówi Dariusz Nalepa, dyrektor Departamentu Departament Bankowości Transakcyjnej BRE Banku. ? Rozwijając platformę bankowości internetowej iBRE, stawiamy na integrację z systemami księgowymi naszych klientów. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii mogą oni korzystać z usług bankowych, bez konieczności logowania się na platformie. ? dodaje. Wkrótce bank poprzez iBRE dostarczać będzie swoim klientom również informacje z obszaru ekonomii i gospodarki,

Jury konkursu organizowanego przez Global Finance oceniało między innymi strategię banku w pozyskiwaniu i obsłudze klientów on-line, sukcesy w przekonywaniu do wykorzystania bankowości internetowej, wzrost liczby użytkowników korzystających aktywnie z tego kanału dostępu oraz zakres usług i produktów dostępnych przez internet. Pod uwagę brana była także, jakość strony internetowej banku i jej funkcjonalność.

– Zdobycie przez mBank tytułu najlepszego banku internetowego zarówno w Polsce, jak również w Czechach i na Słowacji, traktujemy jako dowód na to, że stworzony przez nas model innowacyjnej bankowości sprawdza się bez względu na szerokość geograficzną ? mówi Rafał Borkowski, dyrektor marketingu mBanku. – Mimo rosnącej konkurencji, nie zamierzamy oddawać pozycji lidera na tym rynku ? dodaje.

Global Finance to specjalistyczny, międzynarodowy magazyn finansowy, zajmujący się publikacją analiz i informacji na temat przedsiębiorstw i instytucji finansowych z całego świata. Od dwunastu lat przyznaje nagrody dla najlepszych banków działających na rynkach wschodzących, w tym również w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody przyznawane są na podstawie zebranych opinii i ocen analityków, wysokiej klasy menadżerów oraz doradców bankowych.

A to już wiesz?  Wszystkie bankomaty w Polsce bezpłatne dla klientów detalicznych Banku BGŻ

W kwietniu tego roku magazyn Global Finance uznał BRE Bank za najlepszy bank Polsce w konkursie ?Best Emerging Market Banks In CEE (Najlepsze Banki Rynków Wchodzących w Europie Środkowo-Wschodniej)?. W listopadzie 2010 bank został zwycięzcą w pięciu kategoriach:

Najlepszy Korporacyjny Bank Internetowy w Europie Środkowo – Wschodniej
Najlepszy Korporacyjny Bank Internetowy w Polsce
Najlepszy Zintegrowany Korporacyjny Portal Bankowy
Najlepszy Zintegrowany detaliczny Portal Bankowy
Najlepszy detaliczny Bank Internetowy w Czechach

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy