Banki

Idzie wiosna, a wraz z nią niższe marże kredytów w mBanku

Idzie wiosna, a wraz z nią niższe marże kredytów w mBanku

Wszyscy, którzy wraz z nadejściem wiosny poczują wiatr zmian i zamarzą o własnym mieszkaniu, będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty kredytów hipotecznych. mBank obniżył stawki marż w złotych i w euro, w tym także dla kredytów do 110 proc. LTV.

Nowa oferta kredytów hipotecznych w mBanku nie jest oparta o siatkę marż tak, jak do tej pory, ale o stałe, niezmienne stawki – 2 proc. dla kredytów w złotych i 2,5 proc. dla euro. Wysokość stawek jest niezależna od LTV (stosunek kwoty kredytu do wartości nieruchomości) oraz kwoty kredytu. Dodatkowo, bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Dzięki temu oferta mBanku jest obecnie jedną z najlepszych na rynku.

1163480_love_and_coffeePromocyjne stawki marż obowiązują w połączeniu z atrakcyjną ofertą ubezpieczeń (ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie na wypdek choroby ?Pewna Spłata”) i przeznaczone są dla aktywnych Klientów.

Filarem nowej oferty kredytowej mBanku są kredyty w złotych i w euro, bo cieszą się one dużą popularnością. Zainteresowanie na rynku kredytami w rodzimej walucie jest dzisiaj większe, także wśród naszych Klientów. Jednocześnie cały czas dostrzegamy dużą popularność kredytów walutowych. Wprowadzając promocyjne, niższe stawki, dajemy Klientom wybór pomiędzy walutą a złotym – mówi Andrzej Fluderski, naczelnik wydziału linii biznesowej planów finansowych mBanku.

Wprowadzana obniżka z pewnością wpłynie pozytywnie na dostępność produktów hipotecznych mBanku. Niższe ceny kredytów obok mniejszych rat oznaczają też większą zdolność kredytową Klientów.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego – mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu ?Bank Najbliższy Klientowi” ?Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł ?Złotego Banku 2009 r.”, przyznany w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ?Złoty Bankier 2009″, to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #AST   #bank   #bankowy   #banku   #br   #BRE   #bre bank   #cen   #ceny   #cz   #dla