Banki

20-latek ma prezenty dla swoich Klientów

Z okazji swojego okrągłego jubileuszu Bank Pocztowy przygotował cykl czterech Konkursów dla Klientów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Pierwszy z nich potrwa do 28 marca.

Bank Pocztowy został powołany do życia w maju 1990 roku. W ciągu dwóch dekad rozwijał się głównie w obszarze bankowości rozliczeniowej, a z czasem rozszerzał swoją działalność na bDSC_3327ankowość detaliczną i MSP. Obecnie z jego usług korzysta już przeszło 500 000 Klientów indywidualnych. To właśnie z myślą o nich, z okazji swoich urodzin, Bank przygotował konkursowe niespodzianki.

Aby wygrać nagrody w ramach I edycji Konkursu ?20 lecie Banku Pocztowego”, wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania opublikowane na stronie http://www.pocztowy.pl oraz zaproponować hasło reklamujące Bank i obchody 20-lecia. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby posiadające przynajmniej jeden produkt Banku Pocztowego. Spośród wszystkich Uczestników nagrodzonych zostanie dziesięciu, którzy prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania, a zaproponowane przez nich hasła zyskają najwyższe uznanie Komisji Konkursowej.

Nagrodami, jakie dla zwycięzców przygotował Bank Pocztowy są:

* 1 miejsce – rower Arcus Classic 1200
* 2 miejsce – aparat fotograficzny Sony DSC – W350
* 3 miejsce – zegarek G-312RL-4AER CASIO
* 4-10 miejsce – jubileuszowy kubek Banku Pocztowego

I edycja Konkursu trwa od 22 do 28 marca br. Odpowiedzi należy przesyłać poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy, umieszczony na stronie internetowej Banku. Tam też znaleźć można szczegóły Konkursu oraz jego Regulamin.

W serwisie http://www.pocztowy.pl znajdują się nie tylko informacje na temat oferty produktowej, ale także historii Banku – mogą się one okazać pomocne Uczestnikom urodzinowych Konkursów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy