Banki

Rekordowa sprzedaż na Jana Kazimierza

Rekordowa sprzedaż na Jana Kazimierza

Styczeń 2010 przyniósł rekordową sprzedaż mieszkań na Osiedlu Jana Kazimierza. Pekao Property S.A, spółka z Grupy Banku Pekao SA , sprzedała już 50% lokali. Nie jest wykluczone, że jeszcze w tym roku rozpocznie się kolejny projekt inwestora w tej okolicy.

W lutym 2009 budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie. W budynku znajduje się 291 mieszkań oraz lokale użytkowe w parterze. Dla wygody mieszkańców wzniesiono garaż podziemny, ale także naziemne miejsca parkingowe od strony ulicy.

W ofercie Pekao Property znajdują się jeszcze gotowe mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Atutem oferty jest to, że klient może otrzymać klucze tuż po podpisaniu umowy. Akt notarialny może zostać podpisany zaraz po wpłacie 100% ceny. W praktyce oznacza to, że transakcja taka nie jest związana z żadnym ryzykiem dla kupujących. Według Karoliny Kwiatkowskiej z biura sprzedaży: ?Klienci doceniają wysoki standard i jakość wykonania inwestycji, brak ryzyka oraz możliwość przeniesienia tytułu własności w dowolnym terminie. To między innymi powoduje, że duża część Klientów trafia do nas z polecenia, nie prowadzimy aktualnie żadnych kampanii marketingowych”.

Od października Spółka obserwuje znaczny wzrost sprzedaży. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej klientów otrzymuje finansowanie z banków, a okres oczekiwania na decyzję kredytową jest coraz krótszy. Jana Kazimierza Development zawarła już ponad 100 aktów notarialnych z nabywcami.

Wszystkie z mieszkań, znajdujących się w ofercie developera, można obejrzeć przed zakupem, inwestor zaprasza do biura sprzedaży na terenie inwestycji. Pekao Property gwarantuje, iż każdy z nabywców ma prawo do indywidualnych negocjacji cenowych, jednak rabaty są już znacznie niższe niż było to na początku zeszłego roku. Spółka pomaga w uzyskaniu kredytu w Banku Pekao SA – atrakcyjne warunki finansowania oraz możliwość uzyskania kredytu ?Rodzina na swoim”.

W rejonie ul. Jana Kazimierza powstaje kilka tysięcy mieszkań. Pierwsze z nich postawiła właśnie spółka z Grupy Banku Pekao SA. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się kilka hektarów terenów zieleni, na których powstanie park. Atutem lokalizacji jest również bliskie sąsiedztwo centrum handlowego, szkół, przedszkoli oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna. Spółka pozyskała w tej okolicy kolejną działkę, na której możliwe jest wzniesienie około 350 mieszkań. Rozpoczęcie tego projektu jeszcze w tym roku nie jest wykluczone – spółka dysponuje już pozwoleniem na budowę.

Dalszych informacji udziela:

Karolina Kwiatkowska, Sales and marketing Manager, Pekao Property S.A.; tel: (022) 624 33 11

—————————————————————-

Spółka Jana Kazimierza Development jest 100% podmiotem Grupy Kapitałowej Banku Pekao SA (via Pekao Property Spółka Akcyjna), podstawowym obszarem działalności są inwestowanie w mieszkaniowe projekty deweloperskie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy