Banki

mBank gwarantuje najwyższą jakość obsługi wśród banków

mBank gwarantuje najwyższą jakość obsługi wśród banków

mBank został nagrodzony Godłem Jakości Obsługi 2009, przyznawanym przez konsumentów w programie Jakość Obsługi. Dzięki temu znalazł się wśród stu najlepszych firm w Polsce.
1196724_euro_chart_2
Dzięki głosom i komentarzom Konsumentów, oddawanym przez internet w ramach programu Jakość Obsługi, mBank został uhonorowany Godłem Jakości Obsługi 2009 i usytuował się w czołówce stu polskich firm gwarantujących najwyższą jakość usług.

Bank uzyskał jeden z najwyższych wskaźników zadowolenia z obsługi, równy 3,53. Jest to najwyższy wynik wśród wszystkich polskich banków, dwukrotnie przewyższający średnią ocenę branży, równą 1,59.

Zajęcie pierwszego miejsca wśród banków i uzyskanie Godła Jakości Obsługi 2009 potwierdza, że praca wykonywana na rzecz doskonalenia obsługi jest doceniana przez głównych odbiorców – czyli Klientów – mówi Marlena Fijałkowska, Naczelnik Wydziału Zarządzania Jakością Obsługi Klientów w mBanku. Od pięciu lat działamy w oparciu o autorski program zarządzania jakością mQuality, którego głównym celem jest ciągłe udoskonalanie i dopasowywanie standardów obsługi do potrzeb Klientów. Program oparty jest na Księdze Standardów Jakości, ale również szkoleniach z obsługi bezpośredniej i komunikacji e-mail. W ramach tego przedsięwzięcia wykorzystujemy też narzędzia monitorujące poziom obsługi, m.in. mystery shopper, mystery e-mailer czy badanie opinii Klientów. Jak widać, spełniają one swoją rolę – dodaje Fijałkowska.

Badanie jakości obsługi w Polsce prowadzone jest od 2008 roku i trwa przez cały rok. Konsumenci zgłaszają w internecie firmy, które chcą ocenić, i przyznają im punkty za jakość obsługi (od minus 5 do plus 5). Na wyniki badania wpływ mają wyłącznie konsumenci – to oni decydują, które z firm znajdą się w konkursie, a także które otrzymają miano firmy przyjaznej Klientowi. Po upływie 12 miesięcy z grona wszystkich zgłoszonych kandydatur wyłanianych jest 100 najwyżej ocenionych firm, które zostają uhonorowane Godłem Jakości Obsługi. Badanie cieszy się coraz większą popularnością – w 2008 r. udział w nim wzięło blisko 50 tysięcy polskich konsumentów, w tegorocznej edycji wypowiedziało się już ponad 200 tysięcy osób.

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego – mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu ?Bank Najbliższy Klientowi” ?Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł ?Złotego Banku 2009 r.”, przyznany w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ?Złoty Bankier 2009″, to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aby   #AST   #bank   #Banki   #bankiem   #bankier   #bankom   #bankomat   #bankomaty   #bankowy   #banku