Banki

Pół miliona w hipotece

Saldo produktów hipotecznych w Banku Pocztowym przekroczyło na koniec marca 2010 roku 500 mln zł.

Ponad 415 mln zł z tej kwoty stanowiły kredyty mieszkaniowe, których Bank udzielił ponad 2,5 tys. Wciąż duży udział w saldzie mają kredyty z dopłatami w ramach rządowego programu ?Rodzina na swoim”. Z oferty tej skorzystało już ponad 1,2 tys. Klientów – co przekłada się na saldo w wysokości 255 mln zł.

Bank Pocztowy wprowadził do swojej oferty produkty hipoteczne stosunkowo niedawno. Jednak atrakcyjne warunki kredytu, a w szczególności dostęp do kredytów z dopłatami sprawiły, że Klienci chętnie korzystają z tej oferty – mówi Justyna Galbarczyk, Zastępca Dyrektora Departamentu Sprzedaży Detalicznej w Banku Pocztowym. Obecnie proponujemy naszym Klientom kredyt hipoteczny na promocyjnych warunkach, z marżą 1,9%. Dzięki temu nasz kredyt mieszkaniowy jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych ofert na rynku – dodaje Justyna Galbarczyk.

Promocja kredytów hipotecznych potrwa do 30 czerwca 2010 r. Marżę na poziomie 1,9% można otrzymać niezależnie od poziomu LTV i kwoty kredytu. Promocja dotyczy kredytów udzielanych z pakietem ubezpieczeniowym AVIVA.

Największe zalety kredytów mieszkaniowych Banku Pocztowym to:

* brak ograniczeń kwoty kredytu – możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości i poniesionych kosztów około kredytowych,
* długi, nawet 40-letni okres kredytowania,
* możliwość przeznaczenia 20% kwoty kredytu na dowolny cel (nie dotyczy kredytów z dopłatami),
* bezpłatne konto do obsługi kredytu,
* możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez prowizji,
* karencja w spłacie kredytu -do 36 miesięcy.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #albo   #AST   #bank   #bank pekao sa   #banku   #br   #card   #cia   #cz   #dla   #dni