Banki

samochód w dobrej cenie

Nowy samochód w dobrej cenie MultiBank wprowadził atrakcyjne warunki cenowe dla kredytów samochodowych w PLN. Marże obniżono średnio o 2,01 ? 2,30 p.p, a zakup

Nowy samochód w dobrej cenie

MultiBank wprowadził atrakcyjne warunki cenowe dla kredytów samochodowych w PLN. Marże obniżono średnio o 2,01 ? 2,30 p.p, a zakup pojazdu i dodatkowe wydatki, o łącznej wartości do 130 tys. PLN można sprawnie sfinansować kredytem na uproszczonych warunkach.

Oferta dotyczy zakupu pojazdów nowych i używanych do 3 lat. Jak wynika z załączonej symulacji, dla klienta, który skorzysta z 5-letniego kredytu na zakup auta nowego o wartości 80 000 PLN, majowa obniżka marży oznacza oszczędność na poziomie blisko 5,4 tys. PLN.

Oprocentowanie kredytów dla samochodów nowych rozpoczyna się od 5,75%, a osoby, które przedstawią zaświadczenie o dochodach mogą otrzymać do 200 tys. PLN bez wkładu własnego. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat, a LTV 125%.

– Budowa atrakcyjnej oferty dla klientów zainteresowanych zakupem nowego pojazdu wpisuje się w strategię banku zarówno w obszarze polityki kredytowej, jak i grupy celowej. Takie pojazdy nabywają zazwyczaj klienci z grupy najniższego ryzyka i osoby zamożne z segmentu mass-affluent.? mówi Grażyna Zawisza, Naczelnik Wydziału Klientów Indywidualnych w MultiBanku ? W przypadku kredytów krótkoterminowych, zachęcamy klientów do obsługi zobowiązania w walucie, w której zarabiają. Dlatego filar nowej oferty stanowią kredyty w PLN ? dodaje.

Z kredytu auto-moto mogą korzystać zarówno nowi, jak i obecni Klienci MultiBanku, którzy planują zmianę samochodu, refinansowanie wcześniejszego zakupu na podstawie faktury lub przeniesienie zobowiązania z innego banku.

Informacje dodatkowe:

Kredyt auto-moto ? podstawowe parametry oferty:

Kwota kredytu: maks. 350 tys. PLN (maks. do 125% LTV)
Wcześniejsza spłata (całkowita lub częściowa): bez prowizji
Okres kredytowania: do 120 miesięcy
Waluty kredytu: PLN, EUR, CHF, USD
Oprocentowanie w PLN: od 5,75%
Zabezpieczenie: cesja praw z polisy AC i przewłaszczenie częściowe

Przykładowa symulacja kredytowa:

Samochód nowy, wartość: 80 000 PLN, okres kredytowania: 60 miesięcy, waluta: PLN, wkład własny: 20%. Kredyt bez zaświadczenia o zarobkach, objęty ubezpieczeniem spłaty (Pakiet MultiBezpieczny), prowizja i składka ubezpieczeniowa kredytowana.

Prowizja: 3,00% (może być negocjowana)
Składka ubezpieczeniowa (Pakiet MultiBezpieczny): 3 955,20 PLN

Aktualna oferta Do końca kwietnia 2010
Oprocentowanie: 5,75% 8,34%
RRSO: 9,66% 12,61%
Przybliżona wysokość raty: 1342,78 1428,21
Całkowity koszt kredytu: 17097,82 PLN 22488,4 PLN

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy