Banki

7 mln zł na szkolenia pracowników Banku BGŻ

Bank BGŻ otrzymał z Unii Europejskiej dofinansowanie autorskiego projektu szkoleniowego w wysokości ponad 7 mln zł. Środki przyznane zostaną z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

– W konkursie na realizację ponadregionalnych zamkniętych projektów szkoleniowo-doradczych w 2009 roku projekt Banku BGŻ uzyskał najwyższą kwotę dofinansowania w wysokości 7 117 276, 62 PLN do projektu szkoleniowego ” Rośnijmy razem” – Rozwój firmy i pracowników. Profesjonalna kadra podstawa do wdrażania strategii BGŻ ? powiedziała Elżbieta Zawadzka Dyrektor Zarządzający ds. Zasobów Ludzkich w Banku BGŻ.

Otrzymane środki będą przeznaczone na dofinansowanie autorskiego projektu szkoleniowego – ?Rośnijmy razem? ? Rozwój firmy i pracowników. Profesjonalna kadra podstawą do wdrażania strategii Banku BGŻ.
Celem projektu, realizowanego w okresie od 1 marca 2010 r. do 28 lutego 2012 r. jest budowanie pozycji Banku BGŻ na rynku i wzmacnianie jego przewagi konkurencyjnej poprzez wsparcie pracowników w doskonaleniu kwalifikacji i kompetencji niezbędnych do realizacji strategii biznesowej.
Dzięki temu dofinansowaniu oraz środkom własnym banku pracownicy będą brać udział w wielu interesujących szkoleniach, dających szanse zdobycia nowych i wzmocnienia posiadanych kompetencji.

– W obecnej sytuacji osłabienia gospodarczego i ograniczania przez firmy środków budżetowych na szkolenia, uruchomienie powyższego projektu pozwoli nam znaleźć się w czołówce firm wykazujących się najwyższą dbałością o rozwój swoich pracowników ? dodała Elżbieta Zawadzka.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy