Banki

Euromoney Awards for Excellence 2011

BRE Bank został uznany najlepszym bankiem w Polsce przez prestiżowy Euromoney Magazine w dorocznym konkursie Euromoney Awards for Excellence. To kolejna, po kwietniowym wyróżnieniu przyznanym przez Global Finance, nagroda potwierdzająca silną pozycję BRE na polskim rynku.

Euromoney Awards for Excellence 2011 to doroczna nagroda przyznawana przez magazyn będący jednym z najważniejszych źródeł wiedzy i informacji o europejskim rynku finansowym ? Euromoney Magazine. BRE zwyciężył w kategorii Best Bank, w której oceniana jest kondycja finansowa i wyniki instytucji oraz jej pozycja na lokalnym rynku. W uzasadnieniu do nagrody jury Euromoney Awards zwróciło uwagę, że BRE Bank rozwija się szybciej niż rynek, posiadając aktywa na poziomie 90 mld i pokazuje wyniki, przewyższające prognozy analityków.

– Kolejna prestiżowa instytucja uznaje BRE za najlepszy bank w Polsce. To znaczące wyróżnienie i uznanie naszych osiągnięć przez ekspertów europejskiego rynku bankowego ? mówi Cezary Stypułkowski, prezes zarządu BRE Banku. ? Ta nagroda potwierdza naszą pozycje na lokalnym rynku zarówno wśród klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych ? dodaje.

Wcześniej Euromoney Magazine docenił tytułem ?Best Private Banking in Poland? usługi bankowości prywatnej i zarządzania majątkiem BRE Banku?. Prestiżowy brytyjski magazyn finansowy Euromoney Magazine wyróżnił ofertę BRE Private Banking & Wealth Management po raz czwarty za najlepszą dla zamożniejszych klientów. BRE otrzymał tę nagrodę także w 2007, 2009 i 2010 roku.

W kwietniu tego roku BRE uznany został najlepszym bankiem w Polsce przez magazyn Global Finance. Bank uhonorowano w konkursie ?Best Emerging Market Banks In CEE (Najlepsze Banki Rynków Wchodzących ? Europa Środkowo-Wschodnia)?. Wcześniej, w listopadzie 2010 BRE otrzymał tytuł Najlepszego Korporacyjnego Banku Internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Similar Posts