Banki

Kredyty hipoteczne z mBankiem rodzina na swoim

Z mBankiem rodzina na swoim

Kredyty hipoteczne, udzielane w ramach rządowego programu ?Rodzina na swoim”, to nowość w ofercie mBanku.

Kredyt w ramach programu ?Rodzina na swoim” jest uzupełnieniem oferty mPLANów hipotecznych w złotych, oferowanych przez mBank. O jego przyznanie mogą ubiegać się Klienci chcący sfinansować zakup pierwszego mieszkania lub domu, spełniający warunki rządowego programu.

496470_solo_squashNajważniejsze informacje dotyczące oferty kredytu w programie ?Rodzina na swoim” w mBanku:

* kredyt dostępny w polskich złotych,
* podstawowa marża kredytowa wynosi 2 p.p. – na tej podstawie obliczana jest rata, która w wyniku dopłat zostaje obniżona (marża dla Klientów, korzystających m.in. z oferty banku oraz ubezpieczenia na życie i Ubezpieczenia Pewna Spłata),
* maksymalny okres spłaty to 40 lat,
* istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu do 110 proc. LTV,
* kredyt oferowany jest bez prowizji za udzielnie.

Zdecydowaliśmy się na uzupełnienie oferty kredytów hipotecznych o program ?Rodzina na swoim”, ponieważ kredyty w złotych cieszą się stałym zainteresowaniem naszych Klientów. Poza tym, dzięki dopłatom do rat kredytów, na własne mieszkanie lub dom może sobie pozwolić więcej osób – tłumaczy Krzysztof Tworus, Dyrektor Departamentu Sprzedaży mBanku.

?Rodzina na swoim” jest programem rządowym, z którego skorzystać mogą małżeństwa oraz osoby samotnie wychowujące dziecko, nie będące jednocześnie właścicielami żadnego lokalu ani prawa do lokalu. W okresie pierwszych ośmiu lat kredytowania Skarb Państwa dopłaca nawet do połowy odsetek. Powierzchnia użytkowa finansowanych nieruchomości nie może być większa niż 75 mkw. w przypadku mieszkania i 140 mkw. w wypadku domu jednorodzinnego, natomiast cena za metr kwadratowy nie może przekraczać ustalonego limitu (jego wysokość jest inna dla każdego województwa).

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego – mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu ?Bank Najbliższy Klientowi” ?Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł ?Złotego Banku 2009 r.”, przyznany w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ?Złoty Bankier 2009″, to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #bankiem   #Bankowo   #bankowy   #banku   #cej   #cych   #dyrektor   #dzi   #informacje   #jako   #jest