Banki

dwuletnia Lokata Lukratywna oparta o indeks WIG20

5 września Bank BGŻ rozpoczyna subskrypcję dwuletniej Lokaty Lukratywnej opartej o indeks WIG20. Potrwa ona do 29 września 2011 roku. Minimalna kwota inwestycji wynosi 2 tys. zł.

Lokata inwestycyjna Banku BGŻ to produkt dla osób szukających nowych form oszczędzania z możliwością osiągnięcia zysków wyższych niż na standardowych depozytach. Zysk z lokaty uzależniony jest od zmiany wartości indeksu WIG20. W każdej sytuacji klient ma gwarancję zwrotu zainwestowanego kapitału, a w przypadku spełnienia się zakładanego przez Bank scenariusza, klient otrzyma zysk w wysokości nawet 20 proc. w skali 2 lat. Wartość indeksu badana będzie w określonych datach na początku i na końcu okresu lokacyjnego.

? Nasza propozycja to połączenie możliwości ponadprzeciętnych zysków z bezpieczeństwem kapitału. Pieniądze powierzone Bankowi BGŻ są w pełni bezpieczne, w przeciwieństwie do sytuacji, w której klient samodzielnie inwestowałby swoje środki w akcje spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 ? powiedział Michał Ślusarek, Dyrektor Zarządzający ds. Produktów Detalicznych i Komunikacji w Banku BGŻ. Bank gwarantuje zwrot 100 proc. zainwestowanych środków w przypadku utrzymania ich przez cały okres inwestycji.
– Przy obecnych zawirowaniach na giełdach propozycja może być atrakcyjna nie tylko dla klientów konserwatywnych, ale również tych, którzy zwykle dokonują samodzielnych inwestycji ? dodał Michał Ślusarek.

Lokatę można założyć w każdym z ponad 390 oddziałów Banku BGŻ.

hastagi na stronie:

#ipko inwestycje wig20

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aby   #ania   #banku   #cej   #czyli   #dzi   #jego   #jest   #kredyt   #kredytu   #liwe