Pieniądze

Lato bez VAT-u z firmą DCB tylko do 31 sierpnia

Jeszcze tylko do końca sierpnia trwa gorąca oferta promocyjna firmy DCB – eksperta w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet. Każdy, kto zdecyduje się w

Jeszcze tylko do końca sierpnia trwa gorąca oferta promocyjna firmy DCB – eksperta w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet. Każdy, kto zdecyduje się w tym okresie na profesjonalne szkolenie z zakresu rozpoznawania falsyfikatów, zapłaci cenę niższą o stawkę VAT. Warsztaty to doskonała okazja na zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności dotyczących szybkiej i sprawnej oceny oryginalności banknotów, monet i dokumentów.

Przedmiotem działalności firmy DCB jest dystrybucja profesjonalnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085 wspomagającej codzienną pracę z gotówką oraz organizacja szkoleń w zakresie oceny autentyczności banknotów polskich, walut obcych oraz dokumentów . Profesjonalne warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób prywatnych, jak i firm oraz banków znajdujących się w Polsce i za granicą. Podczas szkoleń uczestnicy nie tylko zaznajamiają się z teorią dotyczącą problematyki fałszywych banknotów krążących w obiegu, ale także mają niepowtarzalną szansę przećwiczenia zdobytej wiedzy w praktyce. Profesjonalne zajęcia z zakresu wykrywania falsyfikatów są tańsze o 23 proc. jeszcze tylko do końca sierpnia.

?Nasza wakacyjna promocja cieszy się dużą popularnością wśród klientów firmy DCB. Jednakże zachęcamy kolejne osoby do aplikowania na nasze szkolenia, gdyż wraz z końcem wakacji, tj. 31 sierpnia nasza oferta rabatowa dobiega końca. Kończący się sezon urlopowy to doskonała okazja, aby wysłać swoich wypoczętych pracowników na nasze warsztaty, by ze świeżą wiedzą i umiejętnościami łatwiej było im pracować z gotówką? ? zachęca Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Aby zapisać się na specjalistyczne szkolenia organizowane przez spółkę DCB, należy wysłać swoją aplikację na adres: [email protected]

Informacje o firmie:
Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium – Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestor prywatny Sylwester Salach. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.
Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect w 2011 roku. Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.
W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę ?Innowacja Handlu? w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010.

Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=443608995

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy