Pieniądze

Wspólne zwycięstwo

Castrol podpisał Globalną Umowę o współpracy z firmą Triumph Motorcycles.

Zgodnie z postanowieniami podpisanej umowy, Castrol będzie mógł w dalszym ciągu wykorzystywać swoje doświadczenie w zakresie technologii i innowacji współpracując z Triumphem – firmą, której produkty słyną ze stylu, osiągów i precyzji wykonania. Umowa daje tym dwóm światowym markom jedyną w swoim rodzaju okazję do wspólnych działań, zmierzających do uzyskania znakomitych wyników.

?Triumph jest jednym z najlepiej rozpoznawanych i szanowanych producentów w świecie motocykli, znanym z wysokiej jakości swoich produktów, ich parametrów i wprowadzanych w nich innowacji. Potencjalna współpraca techniczna i handlowa pomiędzy firmami Castrol i Triumph Motorcycles, prowadzona w skali światowej, łączy dwa przedsiębiorstwa, których wspólną cechą są bogate i pełne sukcesów tradycje w świecie motocykli”, podkreśla Dr Simon Cupples, Dyrektor ds. Sprzedaży Castrol. ?Przyznanie Castrol przez Triumph Motorcycles statusu wyłącznego preferowanego dostawcy środków smarnych odzwierciedla fakt przyjęcia przez te firmy strategii współdziałania przy rozwijaniu silników i środków smarnych do nich, co umożliwia stosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych i oferowanie motocyklistom wynikających z tego korzyści”.

?Supernowoczesny ośrodek badawczo-rozwojowy Castrol w Pangbourne w Wielkiej Brytanii już obecnie współpracuje z inżynierami Triumpha w zakresie opracowania linii środków smarnych nowej generacji, wykorzystujących Technologię TrizoneTM””, dodaje Dr Simon Cupples. ?Olej silnikowy do motocykli Castrol Power 1 Racing cechuje się charakterystyką uwalniania mocy i skutecznością ochrony silnika w pełni dostosowaną do oczekiwań dzisiejszych użytkowników motocykli Triumph”.

Współpraca Castrol i Triumpha rozpoczeła się już wiele lat temu. . Castrol został wybrany jako dostawca oleju silnikowego do motocykla przeznaczonego do prób pobicia rekordu świata w Bonneville. 5 września 1962 r. Bill Johnson, jadący motocyklem Triumph Streamliner o pojemności skok. 650 cm3, zbudowanym przez Joe Dudka, ustanowił w Salt Flats w stanie Utah (USA) nowy rekord świata w prędkości motocykla na dystansie 1 km, osiągając prędkość 356,58 km/h. Silnik tej maszyny smarowany był olejem Castrol. Obydwie firmy mają nadzieję, że ich nowe partnerstwo technologiczne i handlowe w dziedzinie środków smarnych do motocykli dopisze nowy rozdział, godny dawnych osiągnięć.

Strategia Castrol na przyszłość, przewidująca poszerzanie obecności na rynku motocykli, pasuje do strategii Triumpha zapewniania klientom wyjątkowych doświadczeń z użytkowania doskonale zaprojektowanych i pełnych charakteru motocykli i produktów do ich eksploatacji. Ambicją Triumpha jest tworzenie z pasją i z dumą maszyn zdolnych dostarczać ludziom, dla których jazda na motocyklu jest wybranym sposobem życia, niezwykłych doznań.

Castrol i Triumph z wielkim entuzjazmem oczekują przystąpienia do współpracy i tworzenia relacji w skali globalnej. Paul Checkley, Dyrektor ds. Oryginalnych Części i Akcesoriów Triumpha, mówi: ?Triumph zawsze przykładał wielką wagę do staranności w dziedzinie opracowania produktu i do wprowadzania modyfikacji technicznych. Cieszymy się, że możemy promować Castrol poprzez uznanie go za naszego wyłącznego preferowanego partnera i eksperta w dziedzinie środków smarnych. Produkty Castrol osiągają lub nawet przekraczają wymagające normy Triumpha, dotyczące charakterystyki środków smarnych, ustanowione przez naszych inżynierów zajmujących się konstrukcją układów napędowych. Mówiąc o spełnianiu przez Castrol naszych wymagań, mam na myśli wszystko, włącznie z surowymi testami technicznymi i kontrolą jakości w zakresie parametrów i osiągów silników, ich ochrony oraz emisji, w odniesieniu do całej linii naszych produktów”.

?Produkty Triumpha słyną obecnie na całym świecie ze swej jakości, niezawodności i osiągów. Cieszymy się, że Castrol może współpracować z Triumphem i wspierać – obecnie i w przyszłości – jego działania w zakresie rozwijania produktów z korzyścią dla naszych klientów. Jest to współpraca partnerska jedyna w swoim rodzaju, nastawiona na innowację, umożliwiająca dwóm firmom światowej klasy dzielenie się kompetencjami technicznymi na najwyższym poziomie, profesjonalną postawą i cechami decydującymi o wartości obu marek. Proces ten jest poważnym atutem dla wielu niezwykle interesujących nowych projektów, nad którymi pracuje obecnie zespół Triumph Design”.

Triumph i Castrol. Pasja osiągów. Inspiracja doskonałością.

http://castrol.netpr.pl/pr/161416/wspolne-zwyciestwo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy