Konto Wiadomości branżowe

Ubik BC jedynym polskim partnerem programu BizSpark Plus

Ubik Business Consulting z grupy hardGAMMA został jedynym polskim partnerem globalnego programu wspierania startupów BizSpark Plus prowadzonego przez Microsoft. Program polega na bezpłatnym udostępnieniu rozwiązań IT oraz wsparciu technologicznym udzielanym młodym firmom działającym w obszarze nowych technologii. Jego celem jest przyspieszenie rozwoju debiutujących firm.

Program BizSpark Plus przeznaczony dla startupów z najlepszych światowych akceleratorów i inkubatorów i pozwala na udostępnienie za darmo, na okres 24 miesięcy platformy cloud computing Windows Azure o wartości 60.000 dolarów.

BizSpark Plus jest rozszerzeniem programu Microsoft BizSpark, który udostępnia uczestnikom najnowsze, profesjonalne narzędzia programistyczne, a także produkty serwerowe gotowe do budowy własnych rozwiązań internetowych. Ponadto, program BizSpark stwarza możliwość nawiązania kontaktu z partnerami biznesowymi na całym świecie: inkubatorami, inwestorami, doradcami, agencjami rządowymi i firmami oferującymi usługi hostingowe.

Więcej o programie Microsoft BizSpark na stronie: www.bizspark.com, a o programie BizSpark Plus: www.microsoft.com/Bizspark/Plus/

Similar Posts