Wiadomości branżowe

eM eKARTA – nowe możliwości internetowych płatności

mBank, pierwszy wirtualny bank w Polsce, detaliczne ramię BRE Banku SA wprowadza do swojej oferty nową wirtualną kartę płatniczą eM eKARTĘ. W odróżnieniu od tradycyjnej eKARTY, nowa eM eKARTA gwarantuje dodatkowe korzyści dla użytkowników.


eM eKARTA jest pierwszą kartą wydawaną wspólnie z partnerami mBanku: Merlin.pl oraz eCard SA.

Umożliwia ona Klientom mBanku dokonywanie transakcji w sklepach internetowych na całym świecie oraz dodatkowo gwarantuje 10% zniżki na zakupy dokonywane w księgarni internetowej Merlin.pl – niezależnie od kwoty transakcji. Ponadto przy zakupach przekraczających 100 zł, koszt krajowej przesyłki kurierskiej pokrywa eCard SA.

Z tych udogodnień posiadacze eM eKARTY mogą korzystać w czasie trwania promocji, tj. do 31 stycznia 2003 roku. Od lutego 2003 posiadacze eM eKarty mogą liczyć na inne bardzo atrakcyjne przywileje.

eM eKARTA wydawana jest wyłącznie do rachunku osobistego eKONTO. Wydawana jest posiadaczom i pełnomocnikom ogólnym rachunku. Klienci mBanku mogą zamawiać eM eKARTY od 11 października. Opłata za wydanie eM eKARTY wynosi 25 zł.

http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/kp.html

Merlin.pl (www.merlin.pl) jest największym i najpopularniejszym sklepem internetowym w Polsce. Jego oferta jest skierowana do internautów na całym świecie. Umożliwia dokonywanie płatności różnymi metodami: za pomocą karty płatniczej, za zaliczeniem pocztowym, przelewem, itp.

eCard SA (www.ecard.pl.) jest spółką, której podstawową działalnością jest bezpieczne prowadzenie autoryzacji i obsługi finansowej transakcji internetowych. Dodatkowo eCard SA rozbudowuje w Polsce system mikropłatnosci, pozwalający na przeprowadzanie niskich kwotowo transakcji, bez konieczności użycia karty płatniczej. W chwili obecnej eCard SA obsługuje transakcje w blisko 300 sklepach internetowych, co daje 80% udział w rynku e-commerce.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts