Banki

Bank Pocztowy wprowadza kredyt konsolidacyjny

Nowy produkt w ofercie Banku daje możliwość zamiany wielu zobowiązań finansowych na jeden kredyt.

Kredyt konsolidacyjny, który od 16 kwietnia br. znaleźć można w ofercie Banku Pocztowego, to oszczędność pieniędzy i wygoda. Konsolidacja może obejmować kredyty gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, zadłużenie w karcie kredytowej czy rachunku osobistym oraz wszystkie inne udokumentowane zobowiązania kredytowe. Pozwala to na obniżenie wysokości rat kredytów oraz ograniczenie liczby terminów spłat wielu zobowiązań kredytowych do tylko jednego, kiedy spłacana będzie rata kredytu konsolidacyjnego.

Proponowany przez Bank Pocztowy kredyt ma zmienne oprocentowanie. Standardowa marża wynosi 3,5%, jednak w przypadku kredytu konsolidacyjnego z dodatkowym ubezpieczeniem jest niższa i wynosi 3%, bez względu na poziom LTV. Maksymalny okres kredytowania to 30 lat. Wysokość takiego kredytu w Banku Pocztowym może wynieść nawet 90% wartości nieruchomości, która stanowi jego zabezpieczenie.

W celu konsolidacji swoich zobowiązań kredytowych należy odwiedzić jedną z placówek Banku Pocztowego, skontaktować się z Bankiem za pośrednictwem strony internetowej www.pocztowy.pl lub Infolinii.

Największe zalety kredytu konsolidacyjnego w Banku Pocztowym to:

* Oszczędność pieniędzy – dzięki możliwości obniżenia raty kredytu poprzez połączenie wielu kredytów w jeden,
* Prostota – Klient nie musi pamiętać o wielu terminach spłaty rat kredytowych,
* Dopasowanie do indywidualnych potrzeb – okres kredytowania nawet do 30 lat.

Similar Posts