Wiadomości branżowe

Przestaw się na MultiBank – I miejsce w rankingu Profitu

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – został zwycięzcą rankingu przeprowadzonego przez miesięcznik Profit. Swój sukces MultiBank zawdzięcza m.in. atrakcyjnym i nowatorskim produktom kredytowym i oszczędnościowym oraz przyjaznej obsłudze. Uznanie ekspertów uzyskała także uniwersalność oferty, szybki dostęp do pieniędzy, proste zarządzanie finansami oraz duże możliwości inwestycyjne.

Zdaniem Profitu MultiBank, to bank prawie idealny. Od konkurencji wyróżnia go nie tylko nowatorskie połączenie produktów kredytowych z depozytowymi, kompletna oferta produktowa oraz konkurencyjne oprocentowanie. Na uznanie zasłużyły także produkty lokacyjne – m.in. duży wybór produktów inwestycyjnych oraz wysokie i najtańsze na rynku kredyty odnawialne.

Filozofia MultiBanku oparta jest na wielokanałowym dostępie do konta z wykorzystaniem placówek, Internetu – www.multibank.pl, multilinii – 0 801 300 000 lub 0 42 6 300 000, telefonu komórkowego, usługi SMS i WAP. Korzystając z nowoczesnych sposobów komunikacji Klienci MultiBanku większości operacji bankowych mogą wykonać bez konieczności odwiedzania oddziału.

Oddziały MultiBanku to Centra Usług Finansowych, doradzające jak zarządzać pieniędzmi w ramach ośmiu światów finansowych, które oferują nowoczesne produkty bankowe stworzone w oparciu o badanie potrzeb i stylu życia potencjalnych klientów:


– MultiŚwiat młodzieżowy, dla nastolatków w wieku od 13 do 18 lat,

– MultiŚwiat jestem, dla studentów, którzy cenią swobodę, aktywny rozwój oraz wykształcenie,

– MultiŚwiat ja, dla ludzi młodych, dynamicznych, dla których ważny jest dostęp do rachunku w każdym miejscu i czasie,

– MultiŚwiat my, przeznaczonego do rodzinnego zarządzania finansami gospodarstwa domowego,

– Klub Aquarius, bankowość dla klientów o statusie VIP,

– MultiŚwiat Business Class, przeznaczonego dla małych i dynamicznych firm,

– MultiŚwiat Business Medicus, skierowanego do firm z branży medycznej,

– MultiŚwiat Business Expert, dla firm zajmujących się różnymi obszarami doradztwa.

Każda placówka MultiBanku dysponuje strefą całodobową wyposażoną w dostęp do multilinii, web kiosku, bankomantu i wrzutni depozytowej. Zastosowanie tych rozwiązań umożliwia korzystanie z usług MultiBanku 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts