Eurokonto Plus dla każdego

Banku Pekao SA proponuje klientom nowe, korzystne zasady korzystania z Eurokonta Plus. Aby móc skorzystać z pakietu bezpłatnych usług, w tym m.in. zleceń stałych i ubezpieczenia NNW wystarczą teraz miesięczne wpływy w wysokości 500 zł miesięcznie - wcześniej 1.800 zł. Klienci dodatkowo zyskują możliwość posługiwania się kartą charge Pekao Shell i uczestnictwa w programie SMART.

Łatwiejszy dostęp do Eurokonta Plus poprzez obniżenie minimalnej kwoty wpływów
z 1800 do 500 złotych oznacza, że Pekao SA wymaga takich samych minimalnych regularnych wpływów zarówno na Eurokonto Standard jak i Eurokonto Plus. Dzięki temu klient może wybrać najlepsze dla siebie konto jedynie w zależności od tego, jak często korzysta z poszczególnych produktów, bądź usług.

Eurokonto Plus to bogatsza opcja niż Eurokonto Plus:

 

Eurokonto Standard

Eurokonto Plus

Miesięczna opłata

6 zł

8 zł

Zlecenia stałe

1,50 zł za każde zlecenie

Bezpłatne

Ubezpieczenie NNW

Brak

Bezpłatne

Karta Shell - opcja

Brak

Jest

Płacąc za Eurokonto Plus tylko dwa złote więcej niż na Eurokonto Standard klient zyskuje bezpłatne zlecenia stałe, ubezpieczenie NNW, którego składkę opłaca Bank oraz możliwość skorzystania z karty Pekao Shell, która nie jest oferowana w pakiecie Eurokonta Standard.

Karta Pekao Shell umożliwia nie tylko zaciąganie krótkoterminowej pożyczki przy dokonywaniu płatności za towary i usługi oraz wypłat gotówki w bankomatach na całym świecie - pozwala także na gromadzenie punktów SMART za transakcje bezgotówkowe. Za każdą transakcję dokonaną przy użyciu karty zarówno w kraju, jak i za granicą Bank nalicza punkty w programie SMART (programie lojalnościowym firmy Shell) - za każde 5 złotych płatności Klient otrzymuje 1 punkt SMART. Punkty te można potem wymieniać na darmowe usługi i towary na stacjach Shell. Zaletą tej karty jest również to, iż od transakcji bezgotówkowych nie jest pobierana prowizja, jak w przypadku innych kart z odroczonym terminem płatności.

Klienci Banku Pekao SA mogą wybrać dla siebie najbardziej odpowiednie konto osobiste spośród dziewięciu zróżnicowanych pakietów: Eurokonto Junior - dla dzieci, Eurokonto OK. - dla młodzieży, Eurokonto Akademickie - dla studentów, Eurokonto Standard, Eurokonto Plus - dla aktywnie korzystających z usług bankowych, Eurokonto VIP - dla oczekujących indywidualnej, wyspecjalizowanej obsługi, Eurokonto Prestiż - dla klientów private banking, Eurokonto Business - dla osób prowadzących jednoosobową działalnośc gospodarczą oraz Eurokonto WWW - dla internautów.

Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top