Wiadomości branżowe

MultiBank – Bank Przyjazny Newsweeka

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – uzyskał tytuł Bank Przyjazny Newsweeka. Tytułem tym zostały nagrodzone banki, które troszczą się o swoich Klientów oraz wyznaczają nowe standardy obsługi. MultiBank został doceniony m.in. za wysoki standard oddziałów, maksymalnie proste formularze i procedury. Obsługa w MultiBanku została oceniona jako wyjątkowo sprawna i komfortowa. Na uznanie zasłużyły także multilinia, za rekordowo krótki czas operacji oraz serwis internetowy, za jakość i bezpieczeństwo.

Ranking banków najbardziej przyjaznych klientom powstał w oparciu o badania audytorów ARC Rynek i Opinia, którzy występowali w roli klientów.

Filozofia MultiBanku oparta jest na wielokanałowym dostępie do konta z wykorzystaniem placówek, Internetu – www.multibank.pl, multilinii, MultiCzata, usługi SMS i WAP. Korzystając z nowoczesnych sposobów komunikacji Klienci MultiBanku większości operacji bankowych mogą wykonać bez konieczności odwiedzania oddziału.

Oddziały MultiBanku to Centra Usług Finansowych, doradzające jak zarządzać pieniędzmi w ramach ośmiu światów finansowych, które oferują nowoczesne produkty bankowe stworzone w oparciu o badanie potrzeb i stylu życia potencjalnych klientów:

  • MultiŚwiat młodzieżowy, dla nastolatków w wieku od 13 do 18 lat,
  • MultiŚwiat jestem, dla studentów, którzy cenią swobodę, aktywny rozwój oraz wykształcenie,
  • MultiŚwiat ja, dla ludzi młodych, dynamicznych, dla których ważny jest dostęp do rachunku w każdym miejscu i czasie,
  • MultiŚwiat my, przeznaczonego do rodzinnego zarządzania finansami gospodarstwa domowego,
  • Klub Aquarius, bankowość dla klientów o statusie VIP,
  • MultiŚwiat Business Class, przeznaczonego dla małych i dynamicznych firm,
  • MultiŚwiat Business Medicus, skierowanego do firm z branży medycznej,
  • MultiŚwiat Business Expert, dla firm zajmujących się różnymi obszarami doradztwa.

Każda placówka MultiBanku dysponuje strefą całodobową wyposażoną w dostęp do multilinii, web kiosku, bankomantu i wrzutni depozytowej. Zastosowanie tych rozwiązań umożliwia korzystanie z usług MultiBanku 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts