Wiadomości branżowe

MultiBank – zajął 2 miejsce w rankingu studenckich ROR-ów miesięcznika “Dlaczego”

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – wraz ze swoim rachunkiem MultiKonto jestem zajął 2 miejsce w rankingu studenckich ROR-ów miesięcznika „Dlaczego”. MultiKonto jestem to więcej niż tradycyjny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Przeznaczony jest dla wszystkich studentów, którzy cenią sobie możliwość zarządzania finansami w każdym miejscu i czasie. Łatwa obsługa rachunku z wykorzystaniem Internetu-www.multibank.pl, multilinii 0 801 300 000, usługi SMS, WAP i Centrów Usług Finansowych powoduje, że MultiKonto jestem tworzy nowy standard studenckiego produktu bankowego.

MultiBank oferuje w ramach MultiKonta jestem dostęp do rachunku oszczędnościowego (saving), karty kredytowej Visa Credit, kart debetowych Visa Electron i Visa Classic, [email protected], debetu, kredytu „na naukę”, odnawialnego, gotówkowego, lokat terminowych, rachunku walutowego i Planów Finansowych.

Wymierne korzyści finansowe posiadaczom MultiKonta jestem przynosi rachunek oszczędnościowy (saving). Pozwala on automatycznie lokować wszystkie nadwyżki finansowe powyżej 100 zł na specjalnym lepiej oprocentowanym rachunku – do 4,75% w skali roku. Zaletą rachunku oszczędnościowego jest to, że Klient może w każdej chwili dysponować środkami zgromadzonymi na savingu bez utraty odsetek.

Wszystkie osoby, które dokonują zakupów w Internecie mogą też uzyskać w ramach MultiKonta jestem [email protected]ę. Płacenie za sieciowe zakupy [email protected]ą to jeden z najbezpieczniejszych sposobów regulowania wirtualnych należności.

Kredyt „na naukę” dla studentów można otrzymać w formie bezgotówkowej lub gotówkowej. Przeznaczony on jest na dowolny cel konsumpcyjny związany z nauką np. czesne, książki, komputer, itp. Maksymalna kwota kredytu, którą można uzyskać to 25000zł. Wysokość oprocentowania uzależniona jest od wyników w nauce. Jeśli średnia ocen w ostatnim semestrze wynosi od 4,0 do 4,59 MultiBank obniża oprocentowanie kredytu o 0,25%, a w przypadku średniej powyżej 4,6 o 0,5%. Spłata kapitału w ramach „Kredytu na naukę” objęta jest okresem karencji, obowiązującym do czasu ukończenia studiów.

Nowością na polskim rynku oferowaną posiadaczom MultiKonta jestem są Plany Finansowe. Plany Finansowe to trzy produkty hipoteczne WWJ, MultiPlan i MultiPlan Walutowy. Umożliwiają one młodym ludziom uzyskanie kredytów na zakup i remont mieszkania lub domu. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w Planach Finansowych pozwalają Klientom decydować o harmonogramie spłat, zbilansować odsetki od oszczędności z odsetkami od kredytów i uzyskać kredyt odnawialny, gotówkowy, czy samochodowy oprocentowany taką samą niską stopą jak kredyt hipoteczny, czyli 9,60% PLN w skali roku.

Wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się, jakie korzyści płyną z zarządzania finansami z wykorzystaniem MultiKonta jestem mogą porozmawiać on-line z doradcą MultiBanku na pierwszym w Polsce bankowym czacie. Aby skorzystać z MultiCzatu nie trzeba rejestrować się w żadnym systemie, ani być Klientem MultiBanku. Wystarczy tylko odwiedzić stronę www.multibank.pl i czatować.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts