Wiadomości branżowe

MultiBank do końca br. oferuje dla kart kredytowych bezpłatne ubezpieczenie “Gwarancja Spłaty Kredytu”

MultiBank - detaliczna część BRE Banku SA - do końca br. oferuje dla kart kredytowych bezpłatne ubezpieczenie „Gwarancja Spłaty Kredytu”. Dotychczasowa opłata za tego typu ubezpieczenie wynosiła 0,25% kwoty wykorzystanego kredytu. Opcja „Gwarancja Spłaty Kredytu” zwalnia posiadacza karty i jego bliskich z obowiązku spłaty kredytu w razie wypadków losowych, powodujących utratę zdolności do

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – do końca br. oferuje dla kart kredytowych bezpłatne ubezpieczenie „Gwarancja Spłaty Kredytu”. Dotychczasowa opłata za tego typu ubezpieczenie wynosiła 0,25% kwoty wykorzystanego kredytu. Opcja „Gwarancja Spłaty Kredytu” zwalnia posiadacza karty i jego bliskich z obowiązku spłaty kredytu w razie wypadków losowych, powodujących utratę zdolności do pracy lub utratę życia. Ubezpieczeniem objęte mogą być karty kredytowe Visa Credit, Visa Gold Credit, Visa Platinum Credit.

MultiBank oprócz ubezpieczenia „Gwarancja Spłaty Kredytu” umożliwia ochronę kart kredytowych „Pakietem Bezpieczna Visa Credit”. Pakiet obejmuje ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty i ubezpieczenie gotówki od rabunku. Ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty obejmuje transakcje dokonane bez wiedzy i zgody właściciela karty, przez osobę nieuprawnioną, aż na 72 godziny wstecz od momentu zastrzeżenia. Ubezpieczenie gotówki od rabunku to ochrona pieniędzy wypłaconych z bankomatu w przypadku ich rabunku w ciągu 2 godzin od momentu wypłaty gotówki. Ubezpieczenie „Pakiet Bezpieczna Visa Credit” jest bezpłatne.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nowa pożyczka dla firm w mBanku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy