Wiadomości branżowe

MultiBank uruchomi w Szczecinie nowe Centrum Usług Finansowych

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – uruchomi 21 listopada br. w Szczecinie przy al. Wyzwolenia 21 nowe Centrum Usług Finansowych.

MultiBank powstał w drugiej połowie 2001 roku, jako kolejna inicjatywa BRE Banku na rynku bankowości detalicznej. MultiBank jest pierwszym bankiem internetowym posiadającym sieć placówek. W chwili obecnej dysponuje 20 oddziałami w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdyni, Toruniu, Gdańsku, Częstochowie, Krakowie, Bielsku-Białej, Gorzowie Wielkopolskim, Olsztynie, Gliwicach i Szczecinie

Filozofia MultiBanku oparta jest na wielokanałowym dostępie do konta z wykorzystaniem placówek, Internetu, multilinii, telefonu komórkowego, usługi SMS i WAP. Oddziały MultiBanku to Centra Usług Finansowych, doradzające jak zarządzać pieniędzmi w ramach ośmiu „światów finansowych”:

 • MultiKonta młodzieżowego, dla nastolatków w wieku 13-18 lat,
 • MultiKonta jestem, dla studentów, którzy cenią swobodę, aktywny rozwój oraz wykształcenie,
 • MultiKonta ja, dla ludzi młodych, dynamicznych, dla których ważny jest dostęp do rachunku w każdym miejscu i czasie,
 • MultiKonta my, przeznaczonego do rodzinnego lub indywidualnego zarządzania finansami,
 • Klubu Aquarius, bankowości dla klientów o statusie VIP,
 • MultiKonta Business Class, przeznaczonego dla małych i dynamicznych firm
 • MultiKonta Business Medicus, dla firm z branży medycznej,
 • MultiKonta Business Expert, przeznaczonego dla prawników i firm doradczych.
 • Oferują one nowoczesne produkty bankowe stworzone w oparciu o badanie potrzeb i stylu życia potencjalnych klientów. Swobodne dysponowanie środkami na koncie zapewniają karty debetowe Visa Electron, Visa Classic, karty kredytowe Visa Credit, Visa Gold Credit, Visa Platinum Credit oraz [email protected], najbezpieczniejsze na polskim rynku narzędzie do płacenia w internecie. Łatwość korzystania z usług MultiBanku połączona jest z atrakcyjnym oprocentowaniem ROR-ów do 3,65% rocznie, rachunków oszczędnościowych do 5,45% rocznie i jednym z najniżej oprocentowanych kredytów odnawialnych od 9,25% PLN rocznie.

  MultiBank wprowadził też jako pierwszy bank na polskim rynku nową kategorię produktów hipotecznych – Plany Finansowe. Plany Finansowe – to kombinacja rachunku bieżącego, depozytowego, oszczędnościowego oraz kredytów. Nowe produkty MultiBanku skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Osobom posiadającym już zaciągnięte kredyty w różnych instytucjach Plany Finansowe pozwolą zintegrować zadłużenie w jednym banku.

  Każda placówka MultiBanku dysponuje strefą całodobową wyposażoną w dostęp do multilinii, web kiosku, bankomantu i wrzutni depozytowej. Zastosowanie tych rozwiązań umożliwia korzystanie z usług MultiBanku 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

  Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

  Similar Posts