Wiadomości branżowe

Jak przetrwać zimę bez drogowców – wszystko w zimowym serwisie mojeauto.pl

Koniec ?pogodowej taryfy ulgowej? dla kierowców ? nadchodzi zima! Na stronach mojeauto.pl reaktywowany został specjalny serwis zimowy, skierowany do wszystkich zmotoryzowanych, którzy nie chcą pozwolić zimowej aurze dyktować warunków.

W jednym miejscu Internauci mogą znaleźć artykuły i ciekawostki związane z zimową eksploatacją i ochroną samochodu, a doświadczeni instruktorzy zdradzą nam tajniki techniki prowadzenia samochodu w warunkach zimowych. W serwisie znajdują się także porady profesjonalistów związane z przeglądem samochodu przed sezonem zimowym oraz podpowiedzi, co można sprawdzić samemu, a w jakich kwestiach lepiej zdać się na sprawdzony warsztat samochodowy.

Aby więc nie narobić sobie kłopotów, już teraz przygotujmy siebie oraz nasz samochód do zimowego szaleństwa. Nowy serwis jest sukcesywnie rozbudowywany o kolejne informacje i porady, a zespół mojeauto.pl jak co roku będzie z Wami przez całą zimę!

?Chcemy podawać nie tylko uniwersalne rozwiązania? ? mówi Wojciech Traczyk, Redaktor Naczelny Motogazety mojeauto.pl ? ?Przecież każdy kierowa ma inne potrzeby i problemy związane ze swoim samochodem. Dlatego też czekamy na wszystkie pytania i problemy pod adresem [email protected] z tematem ?zima?.?

Specjalny serwis zimowy dostępny jest na stronie www.motogazeta.mojeauto.pl/zima

##
Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 – 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych

 

Źródło InterNet Service S.A.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts