Konto

ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym i utraty gotówki

Z myślą o klientach MultiBanku, towarzystwo BRE Ubezpieczenia przygotowało pierwszy pakiet ubezpieczeniowy na rynku, łączący ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym i utraty gotówki pobranej

Z myślą o klientach MultiBanku, towarzystwo BRE Ubezpieczenia przygotowało pierwszy pakiet ubezpieczeniowy na rynku, łączący ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym i utraty gotówki pobranej z bankomatu dla posiadaczy kart kredytowych.

W codziennym życiu przydarzają się nam nieprzewidywalne sytuacje kiedy np.: zalejemy mieszkanie naszego ulubionego sąsiada, albo nasze dziecko wybije przypadkiem komuś szybę w oknie, potrącimy kogoś podczas rekreacyjnej jazdy na rowerze. W takich chwilach niezbędne jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

bre_logo_16847Klienci MultiBanku mogą już skorzystać z oferty pod nazwą Pakiet Bezpieczeństwa, gwarantującego pokrycie szkód wyrządzonych przez ubezpieczonego lub osobę bliską do maksymalnej kwoty 20?000 PLN.

Integralną częścią pakietu jest ponadto ubezpieczenie utraty gotówki pobranej z bankomatu, które stanowi realne zabezpieczenie naszych pieniędzy. Niezależnie od miejsca w którym się znajdujemy czy w kraju, czy za granicą, pobierając gotówkę z bankomatu, jesteśmy ubezpieczeni na wypadek rabunku naszych pieniędzy. Pakiet Bezpieczeństwa w takiej sytuacji zapewni nam zwrot utraconej gotówki wraz z kosztami prowizji pobranej za wypłatę łącznie do maksymalnej kwoty 2000 PLN.

Na bieżąco analizujemy potrzeby klientów MultiBanku, stąd pomysł na stworzenie rozszerzonej ochrony ubezpieczeniowej dla posiadaczy kart. – wyjaśnia Małgorzata Knut ? Członek Zarządu BRE Ubezpieczenia TU. Jesteśmy przekonani, że zakres ochronym jakże przydatny w życiu codziennym, stanowi istotną wartość dodaną dla klienta. Dodatkowymi atutami pakietu są zrozumiała dla klienta konstrukcja oraz bardzo prosty sposób aktywowania ubezpieczenia. ? dodaje.

Aby skorzystać z ubezpieczenia wystarczy jedynie skontaktować się infolinią MultiBanku lub doradcą w placówce banku. Warunki ubezpieczenia dostępne są na stronie www.multibank.pl

A to już wiesz?  Grupa Generali Polska: rentowny i dynamiczny rozwój w I kwartale 2012 r.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy