Konto Wiadomości branżowe

Kredyt gotówkowy z prezentem dla klientów mBanku

Klienci mBanku, którzy do 12 czerwca br. zdecydują się na kredyt gotówkowy, mogą wygrać zestaw kina domowego w technologii Blu-ray. Wystarczy wziąć udział w konkursie i kreatywnie uzasadnić, dlaczego nagroda powinna

Klienci mBanku, którzy do 12 czerwca br. zdecydują się na kredyt gotówkowy, mogą wygrać zestaw kina domowego w technologii Blu-ray. Wystarczy wziąć udział w konkursie i kreatywnie uzasadnić, dlaczego nagroda powinna trafić do uczestnika. 

– Chcemy zachęcić klientów do skorzystania z kredytu gotówkowego w mBanku, który można wziąć nie wychodząc z domu, przez internet lub telefon, i  to w 15 minut – tłumaczy Ewelina Filipiak, odpowiedzialna za konkurs.  

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 12 czerwca br. skorzystać z kredytu gotówkowego w mBanku na kwotę min. 2,5 tys. zł, a później wysłać zgłoszenie do banku, odpowiadając na pytanie „Dlaczego to Ty masz wygrać zestaw kina domowego Blu-ray?”. Dwadzieścia najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi zostanie nagrodzonych zestawem kina domowego Samsung.

Najnowsza propozycja przeznaczona jest dla klientów, którzy zawnioskują o kredyt gotówkowy telefonicznie, przez internet lub w punkcie sprzedaży mBanku. 

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.

A to już wiesz?  Jest szansa na zmianę perspektywy ratingu Polski

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy