firma

Znane marki w rewelacyjnych cenach ? zlotewyprzedaze.pl

Calvin Klein, Armani i Gucci oraz inne luksusowe i uznane marki nawet do 70 procent taniej ? tak będzie wyglądała oferta nowego polskiego serwisu zlotewyprzedaze.pl, który rusza już dzisiaj!

Złote Wyprzedaże (www.zlotewyprzedaze.pl) to nowy serwis internetowy, oferujący ubrania i dodatki najlepszych światowych marek oraz znanych projektantów w promocyjnych cenach ? nawet do 70 procent taniej w stosunku do pierwotnej ceny.

Pierwsi klienci serwisu będą mieli do wyboru m.in. okulary przeciwsłoneczne marek takich, jak Calvin Klein, Armani oraz Gucci, odzież i dodatki wyjątkowo popularnej amerykańskiej firmy Guess czy kultowe trampki Converse. Asortyment obejmie kolekcje damskie i męskie. Jeszcze w czerwcu w serwisie pojawi się również ekskluzywna bielizna Chantelle czy ubrania z limitowanych serii Adidas Originals.

?Na początek proponujemy przede wszystkim marki cieszące się ogromną popularnością oraz produkty szczególnie przydatne latem.? ? powiedział Jacek Szlendak, prezes Złotych Wyprzedaży. ?W naszej ofercie pojawią się prawdziwe gratki dla fanów mody. Będziemy również oferować marki trudno u nas dostępne, a w innych krajach mające liczne rzesze fanów.?

Jak to działa?
Aby uzyskać dostęp do oferty serwisu zlotewyprzedaże.pl wystarczy założyć w nim konto. Może to zrobić każdy zainteresowany ? nie jest tu wymagana żadna forma zaproszenia czy polecenia.

Serwis nie ma stałego asortymentu ? aktualnie dostępne produkty są oferowane w ramach kilkudniowej wyprzedaży. Po upływie jej terminu pojawia się kolejna oferta promocyjna. O nadchodzących okazjach zarejestrowani użytkownicy są informowani poprzez specjalny newsletter.

Niskie ceny ekskluzywnych produktów mogą zaskakiwać, ale wszystkie pochodzą z oficjalnych kanałów dystrybucji i mają gwarancję oryginalności. Każda rzecz jest pełnowartościowa i pozbawiona wad technicznych.

O serwisie
Złote Wyprzedaże to serwis wykonany i prowadzony przez warszawską agencję interaktywną Creadhoc. Firma działa na rynku polskim i francuskim, realizując projekty z szeroko pojętej branży internetowej. Dotychczas wśród jej klientów znaleźli się m.in. BMW, Stal-Projekt, Pure Health&Fitness, a także pierwszy serwis prywatnych wyprzedaży w Polsce ? MYVIP-ZONE Poland.

http://media.neuron.pl/pr/163275/znane-marki-w-rewelacyjnych-cenach-zlotewyprzedaze-pl

Similar Posts