firma

Rodzina na swoim z najniższą ratą w Banku Pocztowym

W przygotowanym przez specjalistów czerwcowym rankingu kredytów mieszkaniowych Bank Pocztowy zajął I miejsce wśród kredytów z dopłatami z budżetu państwa.

Bank Pocztowy udzieli na najkorzystniejszych warunkach kredytu z dopłatami na 30 lat na kwotę 350 tys. zł, finansując 100% wartości nieruchomości – wynika z przygotowanego przez specjalistów z Gold Finance zestawienia. W zwycięzkim Banku Pocztowym rata takiego kredytu z dopłatami wyniesie zaledwie 1141 zł.

Bank ma również najlepszą ofertę w ramach rządowego programu Rodzina na swoim dla wszystkich, którzy decydują się na kredyt z 20% wkładem własnym. Eksperci wzięli pod uwagę 18 banków, w których Klienci mogą uzyskać taki kredyt. Przy kredycie na kwotę 350 tys. zł zaciągniętym na 30 lat z 20% wkładem własnym miesięczna rata może wynieść tylko 915 zł. Jedynym wymogiem w obu przypadkach jest wykupienie dodatkowego ubezpieczenia.

Trwa promocja Banku Pocztowego na Kredyty Mieszkaniowe i Kredyty Mieszkaniowe z dopłatami w ramach rządowego programu Rodzina na swoim. Jeszcze do 30 września br. Klienci będą otrzymywać te kredyty na preferencyjnych warunkach – z niską marżą na poziomie 1,9%, niezależnie od poziomu LTV i kwoty kredytu. Promocja ta dotyczy kredytów udzielanych z pakietem ubezpieczeniowym AVIVA, obejmującym ubezpieczenie od utraty pracy, ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie na życie.

Poza promocyjną marżą, główne zalety kredytów mieszkaniowych w Banku Pocztowym, to:

* brak ograniczeń kwoty kredytu – możliwość sfinansowania do 100% wartości nieruchomości i poniesionych kosztów okołokredytowych
* długi, nawet 40 letni okres kredytowania
* możliwość przeznaczenia 20% kwoty kredytu na dowolny cel (nie dotyczy kredytów z dopłatami)
* możliwość spłaty rat kredytowych bez dodatkowych opłat w każdym Urzędzie Pocztowym
* możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez prowizji
* karencja w spłacie kredytu – do 36 miesięcy
http://media.pocztowy.pl/pr/165158/rodzina-na-swoim-z-najnizsza-rata-w-banku-pocztowym

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Auto   #Draft   #nale   #spos