Wiadomości branżowe

Ponad 8200 wydanych kart kredytowych w MultiBanku

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – po roku od wprowadzenia do oferty karty kredytowych wydał ponad 8200 kart. W tej liczbie, aż 22% stanowią karty prestiżowe Visa Platinum Credit i Visa Gold Credit. Jest to wartość o 4 punkty procentowe większa niż średnio dla kart VISA wydawanych w regionie CEMEA, do którego należy Polska. W 2003 roku karty kredytowe MultiBanku zdobyły 3 pierwsze miejsca w rankingu kart kredytowych dziennika Rzeczpospolita. Karta Visa Credit zdobyła 1 miejsce w kategorii – najlepsza karta na zakupy na kredyt, do dwóch miesięcy. Karta Visa Gold Credit zwyciężyła w kategorii najlepsze karty prestiżowe – kredyt do dwóch miesięcy, a karta Visa Platinum Credit została uznana najlepszą prestiżową kartą kredytową, przy kredytowaniu ponad 2 miesiące. Ponadto w rankingach przeprowadzonych przez Puls Biznesu Visa Credit uzyskała I miejsce wśród wypukłych, a Visa Gold Credit I miejsce w rankingu prestiżowych kart kredytowych.

MultiBank oferuje trzy rodzaje kart kredytowych Visa Credit, Visa Gold Credit i Visa Platinum Credit. Karty kredytowe MultiBanku pozwalają korzystać z jednego z najdłuższych na polskim rynku, 53-dniowego nieoprocentowanego kredytu. Można nimi płacić w ponad 24 milionach punktów handlowo-usługowych, w 200 krajach. Na życzenie klienta bez żadnych dodatkowych opłat MultiBank wydaje karty ze zdjęciem, a także umożliwia samodzielną zmianę kodu PIN. Tak jak w przypadku innych produktów MultiBanku, zarządzać kartami kredytowymi można z dowolnego miejsca na świecie, w myśl zasady 365/7/24. Umożliwia to Serwis Internetowy, usługa SMS i WAP, a także specjalnie uruchomiony Teleserwis Moja Visa.

Karty VISA CREDIT – przeznaczone są dla Klientów o dochodach miesięcznych powyżej 1400zł netto. Umożliwiają uzyskanie limitu kredytowego w przedziale od 1000zł do 10000zł. Opłata za kartę kredytową to 70zł, a oprocentowanie zadłużenia po okresie 53-dniowego bezpłatnego kredytu wynosi 27,0% w skali roku.

Karty VISA GOLD CREDIT – przeznaczone są dla Klientów o dochodach miesięcznych powyżej 5000zł netto. Umożliwiają uzyskanie limitu kredytowego w przedziale od 10000zł do 50000zł. Opłata roczna za kartę kredytową to 250zł, a oprocentowanie zadłużenia po okresie 53-dniowego bezpłatnego kredytu wynosi 25,0% w skali roku.

Karty VISA PLATINUM CREDIT – przeznaczone są dla wybranej grupy Klientów o szczególnym znaczeniu dla MultiBanku. Umożliwiają uzyskanie limitu kredytowego aż do 100000zł. Opłata roczna za kartę kredytową i ewentualne karty dodatkowe to 500zł, a oprocentowanie zadłużenia po okresie 53-dniowego bezpłatnego kredytu wynosi 23,0% w skali roku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts