Wiadomości branżowe

Allegro zdobywcą nagrody Złoty Komputer

Allegro.pl - największy serwis aukcyjny w Polsce został zdobywcą nagrody "Złoty Komputer". Serwis został uznany za najlepszy produkt roku 2003 w kategorii Internet przez czytelników Komputer Świat.  W konkursie Złoty Komputer to czytelnicy dwutygodnika "Komputer Świat" decydują o przyznaniu nagrody zatem wyróżnienie to jest tym bardziej cenne dla laureata. Przy wyłanianiu produktów do konkursu

Allegro.pl – największy serwis aukcyjny w Polsce został zdobywcą nagrody “Złoty Komputer”. Serwis został uznany za najlepszy produkt roku 2003 w kategorii Internet przez czytelników Komputer Świat.

 

W konkursie Złoty Komputer to czytelnicy dwutygodnika “Komputer Świat” decydują o przyznaniu nagrody zatem wyróżnienie to jest tym bardziej cenne dla laureata. Przy wyłanianiu produktów do konkursu redakcja dwutygodnika pod uwagę brała wyłącznie produkty i usługi najwyższej jakości, cieszące się zaufaniem zarówno fachowców, jak i użytkowników. Celem plebiscytu “Złoty Komputer”, którego pierwsza edycja miała miejsce w 2002 roku jest wyłonienie najlepszych produktów branży komputerowej, telekomunikacyjnej i audio/wideo/foto. W tym roku do redakcji spłynęło 40 tys. głosów – prawie dwa razy więcej, niż w pierwszej edycji konkursu. Znak “Złoty Komputer” informuje, że dany produkt, zwyciężył ponieważ zasłużył na uznanie czytelników Komputer Świata.

 

Komputer Świat jest najczęściej czytanym pismem komputerowym w Polsce. Opinie jego czytelników mogą być traktowane jako opinie osób rzetelnie oceniających produkty oraz usługi pod względem jakości i użyteczności.

 

Allegro.pl (http://www.allegro.pl) jest największym serwisem prowadzącym aukcje internetowe w Polsce. Obecnie serwis ma blisko 1,2 mln. zarejestrowanych Użytkowników. Allegro.pl umożliwia jak największej liczbie osób oraz firm handel towarami i usługami poprzez ich wystawianie i licytację na aukcjach. Wszystkich aukcji dostępnych on-line na Allegro.pl jest ponad 240 000. Codziennie rozpoczyna się blisko 30 000 nowych aukcji, zawieranych jest ok. 11 000 transakcji (blisko 17 000 przedmiotów zostaje dziennie sprzedanych – włącznie z aukcjami wieloprzedmiotowymi). Średnio użytkownik Allegro ogląda 28 stron przebywając na nich ok. 20 minut. Allegro.pl jest oficjalnym serwisem aukcyjnym m.in.: portalu Onet.pl, WP, Gazeta.pl, WOŚP oraz Hoga.pl.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Polska jednym z pięciu największych rynków sprzedaży bezpośredniej w Europie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy