Wiadomości branżowe

Nowa lokata w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski wprowadził do oferty nowy produkt dla klientów indywidualnych – Lokatę Ekstra Premia 12M w euro. Produkt jest dostępny w ofercie banku od 19 listopada b.r.

„Lokata Ekstra Premia 12M w euro jest kolejnym produktem depozytowym w naszym banku. Wprowadziliśmy go w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony rynku, zgłaszane przez klientów pracujących za granicą i lokujących swoje oszczędności w Polsce w walucie, w której uzyskują dochody. Termin zapadalności lokaty jest dla klientów dogodny, ponieważ pozwala na bezpieczne i stabilne lokowanie środków podczas ich  nieobecności  w kraju. Oprocentowanie na poziomie 1,5% pozycjonuje nasz produkt wysoko wśród analogicznych lokat oferowanych przez banki komercyjne” powiedział Daniel Szewieczek, dyrektor Departamentu Detalicznych Produktów Oszczędnościowych w ING Banku Śląskim.

Aby skorzystać z nowego produktu depozytowego, należy posiadać Otwarte Konto Oszczędnościowe w euro oraz wpłacić na lokatę kwotę nie niższą niż 2 500 euro. Środki oprocentowane są według stałej stopy procentowej w wysokości 1,5% w skali roku. Po zakończeniu lokaty są one automatycznie przelewane na OKO właściciela lokaty w euro. Produkt można nabyć w każdym oddziale ING Banku Śląskiego.

Przypominamy, że oferta depozytowa w ING Banku Ślaskim obejmuje produkty oszczędnościowe w złotych, euro, dolarach oraz funtach brytyjskich. Oprocentowanie poszczególnych produktów jest dostepne na stronie ING Banku Śląskiego.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy