Konto Wiadomości branżowe

Nowa forma płatności i szansa na atrakcyjne nagrody

Dotpay we współpracy z Alior Bank wprowadza nowy kanał płatności w sklepach internetowych – pożyczkę ratalną pod nazwą Raty Alior Bank. Dzięki współpracy lidera w rozliczeniach internetowych oraz najszybciej rozwijającego się banku w Polsce, klienci sklepów obsługujących płatności Dotpay będą mogli kupować na raty bez wychodzenia z domu. Po wybraniu przez klienta pożyczki ratalnej jako formy płatności i wypełnieniu wniosku, zawarcie umowy będzie możliwe szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Udostępnienie Rat Alior Bank to dla sklepów również szansa na otrzymanie atrakcyjnych nagród w konkursie. Do zdobycia są kupony na usługi pozycjonowania w serwisie ProLink.pl:

  • 4 kupony o wartości 750 zł
  • 16 kuponów o wartości 250 zł
  • 55 kuponów o wartości 200 zł

W każdej z czterech edycji konkursu zostanie nagrodzonych 5 sklepów, których klienci złożą największą liczbę wniosków o pożyczkę ratalną. Dodatkowo, w pierwszej edycji nagrody powędrują również do 55 sklepów, z których w pierwszej kolejności otrzymamy wnioski o pożyczki. Tym bardziej zachęcamy do szybkiego udostępnienia Rat Alior Bank i promowania tej formy płatności wśród swoich Klientów.

Aby mieć szansę na zdobycie nagród, wystarczy zaakceptować regulamin konkursu i aktywować usługę Raty Alior Bank w systemie Dotpay.

Organizatorem konkursu jest Alior Bank. Trwa on od 27 grudnia 2011 do 20 lutego 2012. Szczegóły dostępne są w regulaminie zamieszczonym w panelu Mój Dotpay. Znajdą tam też Państwo grafiki, które pomogą w promocji pożyczek ratalnych oferowanych we współpracy z Alior Bankiem.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy