Konto Wiadomości branżowe

Raty Alior Bank w Dotpay

Zakupy online na kredyt! Specjalnie dla klientów sklepów, które oferują płatności za pomocą serwisu Dotpay, serwis ten połączył siły z najszybciej rozwijającym się bankiem w Polsce. Alior Bank oraz Dotpay stworzyli możliwość zapłaty za towary kupione online za pomocą Rat Alior Bank. Otwiera to nowe możliwości zakupów, a sklep może wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami! Kupowanie na raty jeszcze nigdy nie było tak proste.

Wystarczy jedynie wypełnić krótki  formularz na stronie płatności Dotpay.

Bez zbędnych formalności dostępny kredyt wynosić może nawet 20 tysięcy złotych, rozłożony na okres od 3 miesięcy do 3 lat.

Alior Bank obsługuje już prawie 1 milion klientów. Jest laureatem prestiżowych nagród oraz zwycięzcą rankingów, m.in w rankingu tygodnika “Newsweek” przez trzy lata Bank znajdował się wysoko na podium, 2 lata z rzędu zwyciężając w głównej kategorii – “Najlepszy bank detaliczny”. Ponadto miesięcznik “Forbes” przyznał Alior Bankowi 2. miejsce w rankingu “Najlepszy bank dla firm”.

Dotpay to jednocześnie pionier polskiego rynku płatności elektronicznych i jego obecny lider. Krakowska firma oferuje sklepom internetowym możliwość udostępnienia kupującym kilkudziesięciu kanałów płatności. Wśród najpopularniejszych są e-przelewy i płatności kartami płatniczymi (międzynarodowymi i lokalnymi). Rosnącą popularność zyskują także wpłaty gotówkowe (np. w sieci sklepów “Żabka”).

Similar Posts