Konto Wiadomości branżowe

Niedziela otwarta w Proama

Proama, nowy ubezpieczyciel na polskim rynku, oferujący ubezpieczenia komunikacyjne, otwiera w najbliższą niedzielę (11 marca) swój Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta (OOOK). Jest to spowodowane dużym zainteresowaniem

Proama, nowy ubezpieczyciel na polskim rynku, oferujący ubezpieczenia komunikacyjne, otwiera w najbliższą niedzielę (11 marca) swój Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta (OOOK). Jest to spowodowane dużym zainteresowaniem klientów ofertą firmy.

W Proama każdy klient kupując polisę przez telefon otrzymuje do dyspozycji swojego Osobistego Doradcę,  który pomaga mu dobrać ofertę dostosowaną do jego potrzeb i jest do dyspozycji klienta w całym okresie trwania ubezpieczenia. Klient może się z skontaktować z doradcą poprzez e-mail oraz dzwoniąc do Ogólnopolskiego Oddziału Obsługi Klienta pod numer 815 815 815.

– Dotychczas doradcy byli dostępni dla klientów od poniedziałku do soboty. Okazało się jednak, że aż kilkaset osób dzwoni do Oddziału również w niedziele, więc postanowiliśmy odpowiedzieć na oczekiwania klientów – mówi Bogumił Perzyna, Dyrektor Sprzedaży, Proama. – Wyjątkowo w najbliższą niedzielę nasi doradcy będą dyżurować przy telefonach w godzinach 9-20.  Jeżeli ten pomysł się sprawdzi, będziemy powtarzać go w przyszłości.

W pozostałe niedziele do dyspozycji klientów Proama jest strona www.proama.pl, na której nie tylko można przeczytać o produktach Proama i wyliczyć składkę, ale również kupić polisę. Osoby, które dokonają zakupu ubezpieczenia przez internet również będą miały przydzielonego Osobistego Doradcę.

W ofercie Proama są ubezpieczenia komunikacyjne, pakiety OC i AC, obudowane w pełny wachlarz produktów dodatkowych. Proama wyróżnia się na rynku również tym, że jako pierwsza zaproponowała bezpiecznym, jeżdżącym bezszkodowo kierowcom aż do 70% zniżki Bonus Malus.

A to już wiesz?  Korekta cen dotarła na rynek najmu mieszkań

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy