Wiadomości branżowe

Ericsson dostarczy Mobile TV Proximusowi w Belgii

Belgijski operator Proxumus, przyznał firmie Ericsson kontrakt na dostarczenie Mobile TV (telewizja na telefon komórkowy) oraz najszybszego na rynku rozwiązaniem Chanel Selektor firmy Ericsson. Umożliwi to klientom Proximusa szybkie, łatwe i wygodne przeglądanie kanałów telewizyjnych przez telefony komórkowe.   Ericsson dostarczy Proximusowi najszybszy na świecie Chanel Selector, dzięki któremu zmiana

Belgijski operator Proxumus, przyznał firmie Ericsson kontrakt na dostarczenie Mobile TV (telewizja na telefon komórkowy) oraz najszybszego na rynku rozwiązaniem Chanel Selektor firmy Ericsson. Umożliwi to klientom Proximusa szybkie, łatwe i wygodne przeglądanie kanałów telewizyjnych przez telefony komórkowe.

 

Ericsson dostarczy Proximusowi najszybszy na świecie Chanel Selector, dzięki któremu zmiana kanału będzie wymagać tylko jednego ?kliknięcia? w klawiaturę telefonu. Stanowi to oszczędność czasu i w znacznym stopniu przybliży telewizję mobilną do tej znanej z domów. Rozwiązanie to zostanie uruchomione w 2007 roku. 

 

W ramach kontraktu, Ericsson wykona takie usługi jak wdrożenie, integracja i wsparcie systemu.

 

Michel Georgis, Dyrektor Naczelny Proximusa powiedział ?Postrzegamy Mobile TV jako strategiczną i logiczną ewolucję usług telefonii komórkowej, które oferujemy naszym klientom. To ważne, że będziemy mogli dodatkowo zaoferować im zaawansowane i łatwe w obsłudze rozwiązanie firmy Ericsson”. 

 

Jean-Marc Engels, Prezes Ericsson w Belgii i Luxembourgu, powiedział: ?Jesteśmy dumni, że Proximus wybrał firmę Ericsson jako partnera w dziedzinie o tak strategicznym znaczeniu. Media mobilne to obszar stale poszerzający się zarówno dla Proximusa jak i firmy Ericsson. W ramach naszego partnerstwa będziemy wspierać Proximusa w osiągnięciu satysfakcji przez jego klientów”. 

 

Proximus jak dotąd oferuje usługę Mobile TV poprzez portal Vodafone live!, zapewniający odbiór 25 kanałów na żywo, zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, a także usługę wideo na żądanie. 

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Nowy system bankowości internetowej Banku Zachodniego WBK

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy