mBIZNES Konto – najkorzystniejszy rachunek dla przedsiębiorców

mBIZNES Konto zostało wyróżnione w rankingu przeprowadzonym przez dziennik Rzeczpospolita za najniższe koszty obsługi konta firmowego przez Internet.

Jak wynika z naszego przeglądu, najmniejsze opłaty są związane z korzystaniem z rachunku firmowego mBiznes, które oferuje mBank. Posiadacz rachunku nie płaci żadnej prowizji za przelewy do ZUS i urzędu skarbowego zlecone przez Internet, a transfery do innych banków związane są - niezależnie od kwoty operacji - z 1-złotową prowizją. Nie ma żadnej opłaty za otwarcie konta i jego prowadzenie czytamy w uzasadnieniu Rzeczpospolitej.

http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/firma_c_030819/firma_c_a_2.html

Od początku br. liczba rachunków mBIZNES Konto wzrosła o 100%. Przedsiębiorcy otworzyli już ponad 40 tys. rachunków dla mikrofirm a wartość zdeponowanych przez nich środków przekroczyła 100 mln złotych.

Rachunek mBIZNES Konto to oferta mBanku przeznaczona dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. mBank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku, nie wymaga salda minimalnego i stałych wpłat na konto, a opłaty za pozostałe operacje zostały ustalone na minimalnym poziomie. Dodatkowym atutem rachunku jest korzystne oprocentowanie, niezależne od stanu salda. Wysokość oprocentowania środków na rachunku mBIZNES KONTO została ustalona na poziomie oprocentowania rachunku eKONTO i wynosi obecnie 3%. 

http://www.mbank.com.pl/oferta/mbiznes/index.html

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top