Wiadomości branżowe

MultiKonto Business Class – jedno z trzech najtańszych kont firmowych według analizy dziennika Rzeczpospolita.

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – wraz ze swoim rachunkiem firmowym MultiKonto Bussiness Class został uznany przez dziennik Rzeczpospolita za jeden z trzech banków oferujących klientom najniższe koszty obsługi w placówkach i przez Internet.

MultiBank wszystkim przedsiębiorcom oferuje trzy rodzaje kont firmowych: MultiKonto Business Class, Business Medicus i Business Expert.

Przedsiębiorcy posiadający rachunek w MultiBanku mogą zarządzać firmowymi finansami za pośrednictwem placówek, Internetu, multilinii, telefonu komórkowego, usługi SMS i WAP.

MultiKonto Business Class – to uniwersalny, nowoczesny rachunek dla małych i dynamicznie rozwijających się firm.

MultiKonto Business Medicus

– to firmowy rachunek bieżący przeznaczony dla podmiotów prowadzących praktykę lekarską, specjalistyczną praktykę lekarską, praktykę pielęgniarską i położniczą, specjalistyczną praktykę pielęgniarską i położniczą, praktykę stomatologiczną, praktykę weterynaryjną, inną działalność w zakresie usług medycznych, apteki.

MultiKonto Business Expert

– to firmowy rachunek bieżący stworzony z myślą o prawnikach i osobach świadczących usługi doradcze, pracujących na własny rachunek.

MultiKonto Business Class, Business Medicus i Business Expert umożliwiają realizację polecenia zapłaty, ustanawianie zleceń stałych, przelewów zdefiniowanych, dokonywanie płatności na rzecz ZUS i Urzędu Skarbowego oraz płatności walutowych krajowych i zagranicznych. Większość operacji w ramach MultiKonta Business Class, Business Medicus i Business Expert można wykonywać za pośrednictwem Internetu, multilinii lub w Centrum Usług Finansowych, bez konieczności wychodzenia z pracy lub domu. Dla wygody Klientów MultiBanku istnieje możliwość założenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, do którego dostęp zapewnia ten sam numer identyfikacyjny, co w przypadku rachunku firmowego. Takie rozwiązanie pozwala jednocześnie zarządzać pieniędzmi firmowymi i prywatnymi, dając pełny obraz sytuacji finansowej. Do wszystkich kont firmowych wydawana jest bezpłatnie karta Visa Business Electron.

MultiBankowe konta firmowe oferują też korzystne oprocentowanie środków na rachunkach bieżących do 3,50% w PLN skali roku, a także nisko oprocentowane kredyty w ramach Planu Finansowania Biznesu – od 5,95 %w PLN rocznie.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts