Wiadomości branżowe

Bezpłatna giełda aut używanych w mojeauto.pl

Na stronach mojeauto.pl uruchomiony został odmieniony i unowocześniony serwis Auta Używane. Nowy, całkowicie bezpłatny dla użytkowników indywidualnych mechanizm, to doskonałe narzędzie poszukiwania samochodów używanych oraz komunikacji ze sprzedawcą.W nowym serwisie prezentowane są wyłącznie internetowe ogłoszenia – oferty sprzedaży wprowadzane przez kilkaset

Na stronach mojeauto.pl uruchomiony został odmieniony i unowocześniony serwis Auta Używane. Nowy, całkowicie bezpłatny dla użytkowników indywidualnych mechanizm, to doskonałe narzędzie poszukiwania samochodów używanych oraz komunikacji ze sprzedawcą.

W nowym serwisie prezentowane są wyłącznie internetowe ogłoszenia ? oferty sprzedaży wprowadzane przez kilkaset salonów dealerskich i komisów oraz bezpośrednio przez prywatnych użytkowników.

Formularze do zamieszczania i wyszukiwania ogłoszeń są przejrzyste, funkcjonalne i proste w nawigacji. Dodatkową zaletą jest możliwość prezentacji wizualnej oferowanego do sprzedaży samochodu za pomocą aż pięciu zdjęć. Zarówno system wprowadzania jak i wyszukiwania ofert oparty został na doświadczeniach zebranych w czasie funkcjonowania poprzedniego serwisu, ale też, co należy podkreślić, na bazie uwag samych użytkowników platformy.

Wśród wielu nowatorskich rozwiązań uwzględnionych w projekcie, na szczególne wyróżnienie zasługuje mechanizm porównywania samochodów używanych. W prosty sposób Internauta może zadecydować, jakie auta chce ze sobą zestawić. Wyniki prezentowane są w postaci przejrzystej tabeli zawierającej szczegółowe dane dotyczące wybranych samochodów.

Uzupełnieniem serwisu jest dostępny tylko na stronach platformy mojeauto.pl, aktualizowany corocznie Raport Awaryjności Dekra.

W nowym serwisie Auta Używane znajduje się już blisko 10 tysięcy ogłoszeń sprzedaży.

Serwis jest dostępny pod adresem: www.uzywane.mojeauto.pl

##
Firma InterNet Service S.A. powstała w 2000 r. Jest twórcą serwisu motoryzacyjnego mojeauto.pl. W latach 2000 – 2002 za jego pośrednictwem sprzedano niemal 3000 samochodów nowych o łącznej wartości ponad 95 milionów złotych. Od października 2002 roku do listopada 2003 roku przeprowadzony został proces przekształcenia serwisu mojeauto.pl z platformy transakcyjnej na informacyjną, w efekcie czego powstały nowe podserwisy: Auta Nowe, Auta Używane, Motofinanse, Motogazeta, Auto Firmowe, Flota, Autogaleria. Wśród najważniejszych partnerów mojeauto.pl wymienić należy kilkanaście instytucji finansowych, kilkadziesiąt firm z sektora motoryzacyjnego w tym Polską Izbę Motoryzacji, kilkaset salonów dealerskich i komisów samochodowych, firmy szkoleniowe i wydawnicze, Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych

A to już wiesz?  Pierwszy w Polsce fundusz inwestycyjny dla spółek Grupy ENERGA - ENERGA Trading SFIO

Źródło InterNet Service S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy