Wiadomości branżowe

Serwis poświęcony kredytom gotówkowym na Święta w WP

„Gotówka na święta” – porównanie ofert kredytów świątecznych partnerów Pasażu Finansowego WP. Pasaż Finansowy Wirtualnej Polski przygotował specjalny serwis poświęcony kredytom gotówkowym na świąteczne wydatki.

Czy kredyt gotówkowy może być tanim i korzystnym rozwiązaniem problemu braku środków finansowych na przygotowanie świąt? Na co zwrócić uwagę, szukając takiego kredytu? Pasaż Finansowy WP (pasazfin.wp.pl) przygotował specjalny serwis porównujący ofertę kredytową swoich partnerów oraz krótki poradnik kredytowy dla wszystkich, którzy rozważają zaciągnięcie świątecznej pożyczki. „Warto się chwilę zastanowić (…) – radzą redaktorzy serwisów finansowych WP – ponieważ w okresie świątecznym decyzje często podejmowane są bardzo szybko. A ich konsekwencje sięgają daleko poza święta. Jeśli potrzebujemy dodatkowej gotówki na świąteczne wydatki, najpierw powinniśmy sprawdzić możliwość uzyskania kredytu w banku, w którym posiadamy konto osobiste. Bank, znając naszą historię wpływów na konto, może przygotować dla nas specjalną ofertę kredytu gotówkowego.”

By ułatwić podjęcie decyzji kredytowej, redakcja Pasażu Finansowego – wraz z partnerami serwisu – stworzyła specjalną witrynę, za pośrednictwem której w kilka chwil porównać można ofertę współpracujących z Pasażem banków. „Nasi użytkownicy mogą teraz w jednym miejscu, na specjalnej, dedykowanej stronie poznać ofertę współpracujących z nami banków w zakresie kredytów gotówkowych, porównać ich warunki i wybrać ten, który najbardziej odpowiada ich potrzebom.” – mówi Ewelina Giemra z Pasażu Finansowego WP.

Użytkownicy serwisu „Gotówka na święta” po zapoznaniu się ze szczegółami ofert banków, mogą od razu – z poziomu witryny – wysłać do wybranej instytucji finansowej formularz aplikacyjny. Przedstawiciel banku ma 48 godzin na skontaktowanie się z zamawiającym. W praktyce odbywa się to dużo szybciej, nie przekraczając kwadransa. Czas oczekiwania na przyznanie kredytu przez współpracujące z WP banki sięga kilku minut.

„Ponieważ minimalna kwota kredytu to 500 zł, raczej nie powinno stanowić problemu, dla większości z nas, jego uzyskanie. – dodaje Ewelina Giemra – W wielu bankach klient może wybrać dzień spłaty raty pożyczki, wykupić dodatkowe ubezpieczenie od np. utraty pracy.”

Gotówka na święta
Krótki poradnik serwisu Banki

 

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts