Konto

Max Pożyczka z Mini Ratą

PKO Bank Polski rozpoczął nową kampanię kredytu gotówkowego Max Pożyczka z Mini Ratą. W roli “Mini Ratki” występuje Szymon Majewski. Po m.in. dyrektorze marketingu, rzeczniku prasowym i dyrektorze HR to już siódme wcielenie artysty, który w ten sposób zachęca do korzystania z oferty Banku. Kampania potrwa do końca wakacji.

PKO Bank Polski planując nową kampanię wykorzystał popularność poprzednich reklam Max Pożyczki z Mini Ratą.

– Podejmując prace nad kreacją spotów wychodziliśmy z założenia, że nawiązanie do poprzednich reklam, w których główną bohaterką była kobieca postać, jest korzystne dla produktu. Widzowie kojarzą tę postać, a reklamy uzyskały wysokie notowania w badaniach rynkowych. Postanowiliśmy wykorzystać popularność Mini Ratki i zaadaptować ją do nowej platformy. W sposób naturalny pojawił się pomysł, że Szymon ? tak jak zastępuje poszczególnych pracowników banku ? tym razem zastąpił samą Mini Ratkę ? mówi Aleksandra Grzymska, dyrektor ds. komunikacji marketingowej.

Kluczowym medium w kampanii jest telewizja, dodatkowo wspiera ją radio (zarówno stacje ogólnopolskie jak i lokalne). Równolegle prowadzona jest kampania w Internecie. Reklamę Max Pożyczki Mini Raty przygotowała agencja DDB. Spot wyprodukował dom produkcyjny Tango Production. Kreację w Internecie przygotowała agencja K2, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Universal McCann oraz konsorcjum Value Media i Cube Group.

Max Pożyczka z Mini Ratą to pożyczka gotówkowa z przeznaczeniem na dowolny cel. Jej najważniejsze zalety to:

preferencyjne warunki pożyczki dla stałych klientów Banku,
standardowo możliwość uzyskania jej bez zaświadczeń i bez poręczycieli ? jedynie na podstawie oświadczenia o dochodach i dokumentu tożsamości,
maksymalna wysokość aż do 20 000 zł,
maksymalna wysokość pożyczki możliwej do uzyskania bez zgody współmałżonka ? do 8 000 zł,
długi okres spłaty ? maksymalnie 8 lat,
możliwość złożenia wniosku przez Internet,
uzyskanie pożyczki podczas jednej wizyty w oddziale Banku,
możliwość ubezpieczenia od następstw nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Dodatkowo klienci decydujący się na pożyczkę mogą skorzystać z jednej z dwóch ofert specjalnych, tj. pożyczki bez prowizji lub z obniżonym oprocentowaniem ? szczegółowe informacje są dostępne w placówkach Banku.

***

PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego. Zysk netto za I kwartał 2011 roku wyniósł 851 mln zł. Z ponad 25-procentowym udziałem w rynku Bank zajmuje także czołowe miejsce w sprzedaży złotowych kredytów hipotecznych, oferując oprócz tradycyjnych kredytów hipotecznych również preferencyjne kredyty mieszkaniowe z dopłatą państwa. PKO Bank Polski jest regularnie nagradzany w prestiżowych rankingach. Oferta kredytu hipotecznego, pod względem dostosowania do nietypowych oczekiwań klientów, została uznana za najlepszą na rynku przez portal finansowy Comperia.pl. Bank został również doceniony za elastyczność oferty tych kredytów, które mogą być udzielane na sfinansowanie różnych celów oraz w kategorii najlepszego banku oszczędnościowo-inwestycyjnego. Aż pięć produktów PKO Banku Polskiego: kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, konto, lokata i karta kredytowa, zostało nagrodzonych przez miesięcznik Reader?s Digest certyfikatami ?Produkt Roku 2010? jako najczęściej i najchętniej wybierane przez klientów. Bank jest też m.in. laureatem ?Złotego Bankiera? za najlepszy na rynku kredyt gotówkowy i kredyt dla firm, zwycięzcą konkursu ?Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców?, posiadaczem certyfikatu ?Firma Przyjazna Klientowi? oraz najlepszym bankiem komercyjnym według Warsaw Business Journal. Innowacyjne rozwiązania bankowości korporacyjnej PKO Banku Polskiego zostały nagrodzone w konkursie Europrodukt. Bank otrzymał w ostatniej edycji tego konkursu trzy statuetki w kategorii produkt ? za rachunek płacowy i skonsolidowany oraz rachunek escrow. Nowoczesne rozwiązania technologiczne wdrażane przez Bank zostały z kolei docenione przez Gazetę Bankową, która przyznała mu tytuł ?Bankowego Lidera Informatyki Instytucji Finansowych 2010?. Według analiz firmy badawczej MillwardBrown SMG/KRC PKO Bank Polski cieszy się najwyższym zaufaniem spośród badanych instytucji finansowych ? 3/4 ankietowanych ufa jego stabilności finansowej. PKO Bank Polski jest również najsilniejszym wizerunkowo bankiem w kraju, o czym świadczy pozycja lidera rankingu ?Top Marka? według magazynu Press. Jest także najdroższą marką na polskim rynku bankowym. Specjaliści z magazynu The Banker wycenili jej wartość na półtora miliarda dolarów, a w rankingu Rzeczpospolitej ?Polskie Marki 2010? jej wartość została określona na 3,6 mld zł.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #dno   #najlepszych   #nione   #pocz   #wyp   #za   #zosta