Konto

Internetowy sklep z lokatami Banku Pocztowego

Internetowy sklep z lokatami Banku Pocztowego uzyskał nowy wygląd i dodatkową funkcjonalność.

Bank Pocztowy jako pierwszy w Polsce stworzył możliwość kupowania lokat za pośrednictwem strony www.lokaty-online.pl w lipcu 2008 r. Teraz postanowił zmienić wygląd sklepu z lokatami, czyniąc go bardziej przyjaznym dla użytkowników.

logo_new2Sklep w swojej nowej odsłonie jest bardziej przejrzysty – w prosty i szybki sposób można uzyskać informacje na temat oprocentowania lokat, opłat i prowizji oraz regulaminów ich zawierania. Oprocentowanie lokat uzależnione od okresu ich trwania przedstawione jest na stronie graficznie w formie czytelnego suwaka.

Internetowy sklep z lokatami Banku Pocztowego wzbogacony został ponadto o nową funkcjonalność. Jest to zakładka ?Pytania i odpowiedzi”, dzięki której użytkownicy sklepu mogą uzyskać gotową odpowiedź na najczęściej pojawiające się pytania.

Odświeżony wygląd, przejrzystość i łatwość, z jaką ulokować można swoje pieniądze za pośrednictwem sklepu www.lokaty-online.pl ma zachęcić do zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Bezpieczeństwo lokat w Banku Pocztowym zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

W ofercie pierwszego sklepu, dającego możliwość zarabiania dostępne są aktualnie:

* 10- dniowa lokata o oprocentowaniu stałym 4,5 % w skali roku
* 1- miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 5 % w skali roku
* 3-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 5,2 % w skali roku
* 5-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 5,4 % w skali roku
* 6- miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 6,35 % w skali roku
* 12- miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym 5,7 % w skali roku
* 24- miesięczna lokata o oprocentowaniu zmiennym 7 % w skali roku

Wciąż w ofercie sklepu z lokatami dostępne jest również Nowe Konto Oszczędnościowe, którego oprocentowanie w programie Ekstra Procent może wynieść aż 8 % w skali roku.

Z odnowionego sklepu www.lokaty-online.pl, dającego możliwość zakupu produktów finansowych w 100 % przez internet korzystać mogą wszyscy, nawet nie będąc klientami Banku Pocztowego.

Aby założyć lokatę internetową w Banku Pocztowym wystarczy wypełnić prosty formularz i przelać pieniądze ze swojego konta na wskazany przez Bank Pocztowy rachunek. Po zakończeniu okresu trwania lokaty, pieniądze automatycznie wrócą na konto właściciela wraz z odsetkami. Potwierdzenie otwarcia lokaty, podpisane przez Bank bezpiecznym podpisem elektronicznym, zostaje przesłane na podany przez Klienta adres e-mail.

Similar Posts