Wiadomości branżowe

Ericsson otrzymał nagrodę Frost & Sullivan za najlepszą linię produktów

Ericsson otrzymał nagrodę Frost & Sullivan za najlepszą linię produktów (Produkt Line Strategy Leadership) na europejskim rynku telefonii dla przedsiębiorstw. Nagroda ta przypada corocznie tym firmom, które najefektywniej spełniają potrzeby klientów. W tym roku uznano firmę Ericsson za sukcesy produktów MD110, MX-ONE oraz Mobility Gateway.

 

Nagroda Frost & Sullivan jest dowodem na no, iż Ericsson rozumie rynek i jego potrzeby. Potrafi dostosować swój produkt – jego cechy, parametry oraz cenę – do wymagań klientów. Ponadto oferta mobilna firmy Ericsson została uznana za przeważającą nad konkurencją.

 

Urban Gillstrom, szef działu Enterprise w firmie Ericsson powiedział: „Nagroda ta pokazuje, że potrafimy słuchać i rozumiemy naszych klientów. W ten sposób przygotowywane przez nas rozwiązania spełniają ich potrzeby. Jest to niezwykle ważne na coraz bardziej złożonym i konkurencyjnym rynku telekomunikacyjnym. 

 

Rynek telefonii dla przedsiębiorstw przechodzi fundamentalną przemianę. Wprowadzenie telefonii IP oraz mobilności spowodowało zmiany w produktach tak, aby dostosować ich charakterystykę do nowych czasów. Nagroda podkreśla, że Ericsson był jednym z pierwszych dostawców (2004), które zaadoptowały platformę opartą całkowicie o IP w ofercie dostosowanej do mobilności. W tym samym czasie wiele firm stosowało rozwiązania TDM oraz oferowało usługi IP nie dostosowane do idei mobilności. Natomiast klienci wykorzystujący MD110 i jej wcześniejsze wersje uzyskali możliwość całkowitej migracji ku telefonii IP.

 

Nagroda Frost & Sullivan pokazuje, że Ericsson jest liderem na wysoko konkurencyjnym rynku telefonii dla przedsiębiorstw. Ericsson przewodzi we wdrażaniu rozwiązań konwergentnych oraz produktów, które ułatwiają komunikację wewnątrz przedsiębiorstw.

 

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts