Ericsson i Napster dostarczają Napster Mobile operatorowi TMN Portugal

Napster Mobile umożliwia klientom TMN Portugal dostęp przez telefon komórkowy do ponad 2 milionów ścieżek dźwiękowych z katalogu. Abonenci będą mieli również dostęp do spersonalizowanej zawartości dostarczonej przez Ericsson.

Zeinal Bava, prezes TMN Portugal powiedział: ?Napster Mobile to atrakcyjna oferta, którą z przyjemnością dołączamy do naszego portfolio. Ericsson zaoferował nam łatwy, ekonomiczny i szybki sposób uruchomienia usługi poprzez swoją ofertę hostingową. Uważamy takie rozwiązanie za dobry model biznesowy dla nas?.

Napster Mobile pozwala abonentom TMN na przeszukiwanie, przeglądanie odsłuchiwanie i zakup nagrań wybranych z sieci za pomocą swojego telefonu (WAP lub Java). Ważną funkcją jest personalizacja ? system na podstawie wcześniejszych wyborów klienta rekomenduje nagrania trafiające w jego gust. Jedną z usług jest także podwójna dostawa, dzięki której przy zakupie nagrania przez telefon jego kopia jest wysyłana na komputer klienta.

Hans-Erhard Reiter, prezes firmy Ericsson w Portugali powiedział: ?Napster Mobile został opracowany wspólnie przez firmy Ericsson i Napster, wykorzystując katalog Napstera składający się z ponad 2 milionów nagrań pełnej długości oraz platformę mobilnej muzyki firmy Ericsson z możliwością personalizacji. To jest świetna oferta dla operatorów i jesteśmy zadowoleni, że mamy TMN na pokładzie.?

Hosting oznacza, że Ericsson zintegruje i będzie zarządzać wszystkimi operacjami dla TMN na mocy umowy outsourcingowej. Takie rozwiązanie pozwala operatorom uruchamiać nowe atrakcyjne usługi łatwo i ekonomicznie, i szybko wprowadzać je na rynek.

Źródło Ericsson Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top