Mobilne usługi finansowe ? panel dyskusyjny pod patronatem Portalu Bankier.pl

Portal Bankier.pl jest partnerem merytorycznym panelu dyskusyjnego dotyczącego mobilnych usług finansowych, który odbędzie się 24 listopada br. w ramach V Kongresu Technologicznego organizowanego w Warszawie. Głównym celem panelu dyskusyjnego jest podjęcie wspólnego działania przez instytucje finansowe, banki i operatorów komórkowych w obszarze mobilnych usług finansowych. Dla przedstawicieli tych instytucji będzie to pierwsze tego typu spotkanie podczas którego spróbują wypracować wspólną wizję przyszłości. 

Organizatorem V Kongresu Technologicznego jest operator sieci Plus wraz z partnerami - światowymi liderami branży Information&Communications Technology. 

Podczas Kongresu zostaną zaprezentowane najnowsze rozwiązania teleinformatyczne, uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania najnowszych telefonów, komunikatorów, a także innych nowoczesnych urządzeń służących do mobilnej komunikacji.  

W drugiej części dnia odbędzie się m.in.panel dyskusyjny ? Mobilne usługi finansowe. Celem dyskusji panelowej jest spojrzenie w przyszłość mobilnych usług finansowych w Polsce. Jednocześnie zostaną zaprezentowane początki mobile bankingu w Polsce, trendy, kierunki rozwoju, oraz prezentacje ciekawych rozwiązań z próbą odpowiedzi na pytanie dotyczące przyszłości tego rodzaju usług.

W panelu dyskusyjnym udział wezmą:            

Jarosław Bauc - Prezes Polkomtel S.A.             

Piotr Gorzelak - Dyrektor ds. Projektów Strategicznych Citibank Handlowy             

Jacek Komaracki - Prezes Inteligo Financial Services             

Michał Macierzyński - Analityk rynku finansowego Bankier.pl             

Ryszard Drużyński - V-ce Prezes Raiffeisen Bank Polska             

Mariusz Skiba - Prezes Mobitrust             

Artur Derwiszyński - Dyrektor Centrum EasyPay             

Henryk Kułakowski - Prezes mPay

Dyskusja będzie moderowana przez Tadeusza A. Mosza.

"Panel Mobilne usługi finansowe ma na celu sprowokować środowisko bankowe jak również ekspertów telekomunikacyjnych do otwartej dyskusji na takie tematy jak mobilne płatności, bankowość mobilna czy usługi brokerskie, wykonywane przy użyciu telefonu komórkowego" - mówi Paweł Pokojski, jeden z organizatorów panelu, Project Manager w Polkomtel S.A. odpowiedzialny za współpracę z sektorem finansowym.

Wyłącznym Partnerem Merytorycznym panelu "Mobilne usługi finansowe" jest Portal Bankier.pl

Szczegóły dotyczące Panelu można znaleźć na stronach:

http://www.bankier.pl/kongrestechnologiczny/mobilne_uslugi_finansowe.html

http://www.kongrestechnologiczny.pl/    

Bankier.pl S.A., obecny na rynku od 2000 r., jest liderem na polskim rynku firm mediowych koncentrujących się na sektorze finansów. Spółka czerpie przychody z reklamy oraz z pośrednictwa i doradztwa finansowego. Bankier.pl oferuje produkty i usługi blisko 40 renomowanych instytucji finansowych, które poprzez kanały dystrybucji portalu dostępne są dla ponad 3 milionów osób miesięcznie. Portal Bankier.pl przyciąga coraz większą liczbę użytkowników, głównie osób zainteresowanych tematyką finansowo-biznesową. W pierwszym półroczu 2006 roku ich liczba wyniosła średnio 850 tysięcy, a liczba odsłon portalu 16,2 mln miesięcznie. 19 czerwca 2006 Bankier.pl S.A. zadebiutował na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Udziałowcami Bankier.pl S.A. są notowane na giełdach fundusze inwestycyjne bmp AG i MCI Management SA oraz Dom Maklerski IDMSA.

Źródło Bankier.pl. Dostarczył netPR.pl

Źródło informacji - Newseria

Authors

Related posts

Top