Konto

BRE Leasing ? najlepsza oferta CFM w rankingu Turbiny Polskiej Gospodarki

BRE Leasing ? najlepsza oferta CFM w rankingu Turbiny Polskiej Gospodarki

Warszawa, 15.10.2009 r.

W Rankingu Turbiny Polskiej Gospodarki opublikowanym we wrześniu br. BRE Leasing otrzymał nagrodę za stworzenie kompleksowej oferty finansowania i zarządzania parkiem samochodowym oraz ubezpieczenia środków trwałych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz mikroprzedsiębiorstw.

Nagrodzona usługa BREL Auto Komfort powstała, jako efekt kilkunastoletnich doświadczeń na rynku leasingu oraz wieloletnich w zakresie wynajmu długoterminowego pojazdów Klientom flotowym. Została stworzona specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz mikroprzedsiębiorstw. Jest to usługa Full Service Leasing pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 3,5 t. Produkt ten stanowi połączenie usługi finansowania w formie leasingu operacyjnego z elementami zarządzania eksploatacją pojazdem, nawet jeśli dotyczy to tylko jednego samochodu..

283898_epiphone_les_paul_customUsługa BREL Auto Komfort oferowana jest w dwóch wariantach, odmiennych, co do zakresu usług zarządczych – Plus i Prestige. W obu przypadkach zapewniamy kontakt z naszym Centrum Operacyjnym, którego pracownicy zajmują się organizacją i rozliczaniem czynności serwisowych, służą radą w przypadkach zdarzeń losowych, zapewniają serwis ogumienia. BRE Leasing oferuje również karty paliwowe pozwalające na bezgotówkowe tankowanie. Krótko mówiąc: dzięki usłudze BREL Auto Komfort nasi Klienci mogą pozbyć się znacznej części kłopotliwych obowiązków, od których wielu użytkowników aut chciałoby się uwolnić. O tym, jaka to będzie część ? decyduje oczywiście Klient, wybierając jeden z proponowanych wariantów.

Dodatkową zaletą oferty BREL Auto Komfort jest połączenie jej ze specjalnym pakietem assistance, dzięki któremu zapewniamy m.in. naprawę pojazdu na drodze, ewentualne holowanie i samochód zastępczy.

Similar Posts